Szyszkowa 48

ul. Szyszkowa 48, 02-285 Warszawa

52.174222, 20.924670

PARKLOT > Lotnisko Lotnisko Okęcie Chopina Warszawa > Parking Szyszkowa 48

już od 99.00zł

Ogólne

Parking Okęcie znajduje się w świetnej lokalizacji, która umożliwia dotarcie do terminali Portu Lotniczego im. Chopina w kilka minut. Za miejsce odpowiadają ochroniarze o wysokich kwalifikacjach oraz system kilkudziesięciu nowoczesnych kamer. Parking oferuje usługi dodatkowe. Na jednym z prawie 1000 miejsc, Twoje auto będzie w pełni bezpieczne. Renomowany partner w podróży, cieszący się znakomitymi opiniami setek klientów.

Nowoczesny i bezpieczny parking

Prężnie działający system monitoringu telewizyjnego stanowi gwarant pełni bezpieczeństwa dla Twojego samochodu. Kilkadziesiąt kamer oraz pracownicy ochrony zadbają, by Twój samochód pozostał w pełni bezpieczny. Parking grodzony i wyposażony w bramkę wjazdową. Korzystają z niego renomowane biura podróży oraz klienci korporacyjni.

Liczne udogodnienia

Jeśli potrzebujesz transportu na lotnisko, nie będzie to żadnym problemem. Klimatyzowany bus zawiezie Cię wraz z bagażami pod terminal. Podczas lotu powrotnego zostaniesz odebrany przez pracowników parkingu. Busy wyposażone są w klimatyzację. Czekają one na klientów na pasażerów na miejscu. Parking na stałe zatrudnia kilkunastu kierowców, pełniących dyżury 24/7. Szybki i bezpłatny dostęp do internetu na terenie. To dobra opcja dla osób, które tuż przed wylotem chcą przejrzeć maile. Bezpłatna toaleta. Na miejscu dostępna pomoc mechanika, ładowanie akumulatora i foteliki.

Usługi wysokiej klasy w przystępnej cenie

Istotnym plusem tego parkingu jest niska cena. Dobry stosunek jakości usług do ceny sprawia, że jest to jeden z popularniejszych parkingów samochodowych, zlokalizowanych w okolicy Okęcia.

Opinie

4.7

Rafał Kubik

Roman Goliński

jest ok.

Grzegorz Gwizdecki

Podłoże w dalszej części parkingu jest bardzo duże i nierówne. Po 2 tygodniach postoju opony dziwnie toczyły się. Myślę że warto go lepiej wyrównać aby nie niszczyły się opony.

John Dro

Po przyjeździe na miejsce wchodzę do baraku, pan (kierowca) toczy żywiołową rozmowę z innym klientem. Mówię: - Dzień dobry, czy pan jest z obsługi? - Po pierwsze - proszę zamknąć drzwi, po drugie - kolega zaraz przyjdzie. Serio??!!! Co miało być po trzecie? Trochę kultury osobistej, to nie są wymagania specjalne. Transfer na / z lotniska szybki i sprawny. Jazda miejscami lekko brawurowa. Ogólnie wszystko poprawnie, ale czasem czułem się jako "klient - zło konieczne".

Anna Sobstyl

Damian

Wszystko odbyło się bardzo sprawnie.

Karolina Gebert

Krzysztof Polanowski

ok!!!

Radoslaw Brozek

Tomek

Wszystko OK, tylko na samochodzie, który odbierał nas z lotniska nie było zbyt dobrze widać nazwy parkingu (wracaliśmy jak już było ciemno), tylko nic niemówiący napis Business Service Club. Skutek był taki, że w ogóle nie zakładaliśmy, że to nasz transport i przez 10 minut staliśmy obok tego vana zupełnie go ignorując. W końcu spytaliśmy kierowcę, czy przypadkiem na nas nie czeka i się wyjaśniło.

Czytaj więcej: Opinie o parkingu Szyszkowa 48 (2155)

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji