Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 40zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 7 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 40.00 do 50.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.7.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.7 / 5 na podstawie 3318 opinii. h

Parking Gdańsk (E-parking)
, 17.01.2020 11:31:
Wszystko tak jak powinno byc ! Pełna profeska! Dzięki!Będę korzystał zawsze jak będę tylko miejsca
Parking Gdańsk (E-parking)
, 13.01.2020 15:11:
Obsługa na najwyższym poziomie, na pewno będziemy wracać!
Parking Gdańsk (Park&Fly Rębiechowo)
, 12.01.2020 14:37:
Dojazd, parking, kontakt rewelacja. Obsługa parkingu perfekcyjna. Transfer na lotnisko i z lotniska błyskawiczny. Wszystko pierwsza klasa. Na pewno jak nam będzie jeszcze kiedyś dane skorzystamy z przyjemnością i szczerze będziemy polecać. Serdecznie pozdrawiamy młodego, z wysoką kulturą Pana obsługującego nas w dniu naszego przyjazdu i wyjazdu. Dorota i Paweł S.
Parking Gdańsk (Park&Fly Rębiechowo)
, 06.01.2020 11:17:
Powiem tak obsługa telefon odbiera po sekundzie a na lotnisku czekałem za samochodem 3 minutki polecam

4 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.