Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 85zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Dostępne usługi dodatkowe
Ubezpieczenie podróżne AXA
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 6 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 85.00 do 105.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.6.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.6 / 5 na podstawie 4949 opinii.

Parking Gdańsk (Goliat)
, 17.11.2022 11:13:
Sprawnie i konkretnie, polecam !
Parking Gdańsk (Goliat)
, 15.11.2022 11:48:
Parking blisko lotniska. Sprawny transfer i bardzo miła obsługa.
Parking Gdańsk (Goliat)
, 08.11.2022 11:33:
Jeśli chodzi o transport na lotnisko to nikt nie zapytał czy potrzebuje pomocy. Nie miałam bagażu więc poszłam pieszo...
Parking Gdańsk (Mega Park Service)
, 07.11.2022 12:13:
Dojazd do parkingu bez zastrzerzeń, obsługa miła a transfer na lotnisko i z lotniska bez zarzutu Polecam bardzo

8 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.