Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 40zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Dostępne usługi dodatkowe
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 7 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 40.00 do 50.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.7.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.7 / 5 na podstawie 3475 opinii.

Parking Gdańsk (E-parking)
, 12.03.2020 13:31:
Wszystko przebieglo szybko i sprawnie. Bardzo mila obsluga. Napewno jeszcze skorzystam z tego parkingu. Polecam w 100%
Parking Gdańsk (E-parking)
, 20.02.2020 13:20:
Nie było trudności w dotarciu do parkingu, obsługa bardzo miła i życzliwa dla klientów.Mimo przylotu o drugiej w nocy od razu mogłam połączyć się z obsługą i zanim wyszłyśmy z lotniska samochód na nas już czekał . Serdecznie polecam
Parking Gdańsk (E-parking)
, 18.02.2020 20:11:
Gorąco polecam. Obsługa przemiła, bardzo pomocna w każdej sytuacji.
Parking Gdańsk (E-parking)
, 18.02.2020 12:20:
Obsługa i szacunek klienta perfekcyjne. Przypomnienie SMS-em o terminie rezerwacji, pomoc przy załadunku bagażu. Odległość od lotniska kilkaset metrów. Transfer przed samo wejście konkurencyjne dla parkingu przy samym lotnisku gdzie często z bagażem trzeba kilkadziesiąt metrów się męczyć pieszo. Polecam. Cena Również ok.

2 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.