Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 40zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 7 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 40.00 do 50.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.6.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.6 / 5 na podstawie 2440 opinii.

Parking Gdańsk (Park&Fly Rębiechowo)
Jacek Kucharski, 19.07.2019 11:18:
Bardzo miła obsługa, genialny system powiadamiania, nic dodać, nic ująć.
Parking Gdańsk (Maxi Parking)
Martyna, 18.07.2019 23:30:
Polecam, transfer na czas- nawet w nocy, miła obsługa. Na pewno jeszcze skorzystam.
Parking Gdańsk (E-parking)
Darek, 11.07.2019 20:03:
Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, bardzo blisko lotniska. Z czystym sumieniem można ten parking polecić każdemu.
Parking Gdańsk (Holiday Parking Gdańsk)
Mariusz Waldemar Kowalski, 09.07.2019 21:58:
Chciałbym bardzo polecić i zarazem podziękować gdy mój syn zostawił okno w aucie otwarte obsługa parkingu zabezpieczyła okno przed deszczem. Dziękuje bardzo

8 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.