Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 36zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Dostępne usługi dodatkowe
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 8 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 36.00 do 49.50 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.7.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.7 / 5 na podstawie 3545 opinii.

Parking Gdańsk (Holiday Parking Gdańsk)
, 17.09.2020 13:34:
Usługa wykonana profesjonalnie, polecam innym.
Parking Gdańsk (Minicity samoobsługowy)
, 05.09.2020 15:39:
Sono molto contenta, picchi minuti di marciapiede e subito in aeroporto. Facile , funzionale e vicino . Grazie Alla prossima
Parking Gdańsk (Minicity samoobsługowy)
, 20.08.2020 11:20:
Parking niewielki, położony zaraz za parkingami przynależącymi do lotniska. Dojście do terminala zajmuje kilka minut po chodniku, więc przejście z walizką na kółkach nie stanowi problemu. Dostęp do parkingu za pomocą skrytki z kartą, nie jest konieczne kontaktowanie się z obsługą.
Parking Gdańsk (E-parking)
, 12.03.2020 13:31:
Wszystko przebieglo szybko i sprawnie. Bardzo mila obsluga. Napewno jeszcze skorzystam z tego parkingu. Polecam w 100%

2 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.