Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 40zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 7 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 40.00 do 50.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.6.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.6 / 5 na podstawie 3099 opinii.

Parking Gdańsk (E-parking)
Dasia, 23.10.2019 17:42:
Parking godny polecenia, samochód przypilnowany, obsługa super
Parking Gdańsk (E-parking)
Robert M, 21.10.2019 11:20:
Jesteśmy bardzo zadowoleni obsługa parkingu perfekcyjnie i profesjonalnie się nami zajęła, a Pan który nas odwoził i przywoził z lotniska w Gdańsku doprowadził do bólu brzucha ze śmiechu swoimi dowcipami. Gorąco polecamy.
Parking Gdańsk (E-parking)
KiaCeed, 14.10.2019 22:35:
Świetny parking. Parkowałem samochód na wielu parkingach lotniskowych, nie tylko w Gdańsku. Nigdzie nie spotkałem się z taką uprzejmością, szybkością obsługi i bardzo pozytywnym nastawieniem jak tu. Do tego czysto, biuro zadbane, telefon odebrany od razu i życzliwe nastawienie Pana z obsługi. Na prawdę chciałoby się, żeby wszędzie indziej było przynajmniej w połowie tak, jak tu. Jeszcze raz dziękuję! Właśnie zostałem stałym klientem :-) Wszystkim ewentualnym zainteresowanym klientom polecam pod każdym względem.
Parking Gdańsk (Park&Fly Rębiechowo)
Włodzimierz Majtkowski, 11.10.2019 22:14:
Wszystko było OK. Przydałaby się lepsza nawierzchnia na terenie parkingu, co może mieć znaczenie przy ciągnięciu bagażu. Byliśmy mile zaskoczeni pomocą Pana, który nas przywiózł z lotniska i przeniósł bagaż do samochodu.

4 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.