Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 40zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Posiadamy 7 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Gdańsk, od 40.00 do 50.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.6.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.6 / 5 na podstawie 2843 opinii.

Parking Gdańsk (E-parking)
Ryszard Mariański, 19.09.2019 12:17:
E-parking jest najlepszym parkingiem w okolicy lotniska,. Natomiast obsługa jest kosmiczna ,Pan Arek powitał mnie po imieniu z uśmiechem na ustach co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Ponieważ rezerwacje zrobiłem przez internet miejsce już na mnie czekało z czego bylem niesamowicie zadowolony. Poza tym Pan Arek był tak dowcipny i normalny ,ze bylem w tak pozytywnym szoku iż postanowiłem ,ze od tej pory zawsze parkować na E-Parkingu przy każdej podroży. Tak powinna wyglądać obsługa klienta. Polecam E-parking pod każdym względem . Po powrocie z wakacji nie czekaliśmy nawet minuty na odbiór z lotniska ,wcześniej tylko wysłałem smsa do Pana Arka ,ze czekamy na walizki i niedługo powinniśmy wyjść.
Parking Gdańsk (Maxi Parking)
Agnieszka Wdowczyk, 17.09.2019 20:02:
Gdybym miała skorzystać jeszcze raz to z miłą chęcią.Pozdrawiam
Parking Gdańsk (Park&Fly Rębiechowo)
Nikola, 11.09.2019 16:57:
Korzystała, z usług tego parkingu w sierpniu 2019r. i naprawde złego słowa nie można powiedzieć. Cena super, nie było problemu z miejscem i szybki, bezproblemowy transport na lotnisku. Świetny kontak z klientem. Polecam!
Parking Gdańsk (Maxi Parking)
Katarzyna Jędruszewska, 11.09.2019 11:36:
Jestem bardzo zadowolona skorzystam jeszcze na pewno .

2 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.