Parking Lotnisko Gdańsk - Rębiechowo

7 dni od 32.34zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy zostało otwarte w 1974 roku. Obecnie posiada około 50 połączeń rejsowych z krajowymi portami lotniczymi oraz europejskimi. W 2015 roku odprawiono blisko 4 miliony pasażerów, co daje 3 miejsce w Polsce.

Jak dojechać do lotniska w Gdańsku?
Lotnisko Gdańsk znajduje się w dzielnicy Matarnia i jest położone zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta. Dojazd do portu lotniczego nie jest skomplikowany. Wystarczy jechać Aleją Zwycięstwa, następnie Aleją Grunwaldzką, a później skręcić w ulicę Juliusza Słowackiego. Właśnie przy tej ulicy znajduje się lotnisko im. Lecha Wałęsy. Należy jechać nią prosto parę kilometrów, przejeżdżając nad obwodnicą Trójmiasta. Następnie, po lewej stronie oczom podróżnym ukaże się port lotniczy.

Parking lotnisko Gdańsk
Warto zadbać o samochód zostawiając go na naszym strzeżonym, oświetlonym i ubezpieczonym parkingu, który znajduje się blisko lotniska Gdańsk. Można tego dokonać przez Internet już w 5 sekund! Oferujemy również transport busem z parkingu na terminal i z powrotem. Ważne jest też to, że nasze usługi to mały wydatek. Parking kosztuje już od zaledwie 5 złotych za dobę.

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.7.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Gdańsk na 4.7 / 5 na podstawie 1826 opinii.

Parking Gdańsk (Holiday Parking Gdańsk)
iza schafer, 11.05.2019 17:49:
Bezproblemowy kontakt. Przypomnienia ze strony obslugi.
Parking Gdańsk (Park&Fly Rębiechowo)
Anna Rutkowska, 07.05.2019 21:37:
Parking bardzo blisko lotniska. Transfer i wszelkie formalności załatwiane są bardzo sprawnie. Obsługa parkingu to kulturalni, sympatyczni panowie. Jestem bardzo zadowolona.
Parking Gdańsk (Maxi Parking)
Joanna Skiba, 06.05.2019 12:59:
Super lokalizacja - właściwie to można by iść pieszo, ale oczywiście parking gwaratuje bezpłatny transfer. Super cena - polecam!
Parking Gdańsk (E-parking)
Joanna Małkus, 06.05.2019 12:07:
Bardzo miła obsługa, dowóz i odbiór klienta z lotniska bardzo szybki i w miłej atmosferze

4 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Gdańsk.