Parking Lotnisko Rzeszów

7 dni od 55zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko Jasionka w Rzeszowie ma już stosunkowo długą historię, gdyż jego początki sięgają okresu II Wojny Światowej. Współcześnie uznawane jest za ósme pod względem ilości odprawianych pasażerów. Wszystko przez to, że jego przepustowość wynosi 720 osób w ciągu godziny, a w dodatku ta liczba ma zostać w przyszłości podwojona.

Jak dojechać na lotnisko Rzeszów-Jasionka?
Znajduje się ono około 10 km od centrum Rzeszowa, a więc wystarczy kilkanaście minut, aby na nie dotrzeć. Dojazd do lotniska jest dobrze oznakowany oraz ułatwiony z wielu stron kraju. Szczególnie polecane jest trzymanie się dwóch dróg krajowych — nr 9 i nr 19.

Parking lotnisko Rzeszów-Jasionka
Jak uniknąć problemu związanego z samochodem przed podróżą samolotem? Wystarczy skorzystać z naszych usług i cieszyć się wyjazdem. Oferujemy możliwość, zarezerwowania miejsca parkingowego przez Internet. Za darmo zawieziemy Państwo na lotnisko oraz odbierzemy z niego. Całkowity koszt już od 5 zł za dobę! Dodajmy, że dla stałych klientów przewidujemy wiele nagród i rabatów.

Posiadamy 3 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Rzeszów Jasionka, od 55.00 do 60.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.9.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Rzeszów Jasionka na 4.9 / 5 na podstawie 305 opinii.

Parking Rzeszów (Park&Fly Rzeszów)
Monika, 16.07.2019 11:55:
Panowie z parkingu pomogli mi przenieść bagaż, przypiąć w fotelikach synów. Wszystko dobrze zorganizowane. Łatwy dojazd. Transfer szybki. Na pewno skorzystam ponownie.
Parking Rzeszów (PARK4YOU)
Artur, 29.06.2019 12:11:
Wszystko idealnie. Polecam każdemu.
Parking Rzeszów (Park&Fly Rzeszów)
Krzysztof Krzyż, 15.05.2019 14:13:
Bardzo miła obsługa. Dbałość o klienta na perfekcyjnym poziomie. Wyśmienity kontakt. Znalazłem już swój parking z którego będę korzystał przy każdym locie z Rzeszowa. Pozdrawiam serdecznie.
Parking Rzeszów (Park&Fly Rzeszów)
Piotr Zając, 26.02.2019 8:15:
Dobry dojazd, nie daleko od lotniska, perfekcyjna obsługa. Na pewno ponownie skożystam.

2 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Rzeszów Jasionka.