Parkingi Lotniskowe ParkLot.pl

PARKUJ TANIEJ I LEĆ - szybko i komfortowo


parking lotniskowy parking lotnisko

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5 złotych za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

  • Monitoring 24/7
  • Płatność kartą
  • Darmowe napoje
  • Szybki transfer
  • Łatwy dojazd
  • Wi-Fi

Zarezerwuj parking

Sprawdź promocje na parkowanie

Darmowy transfer 0zł

Transfery w obydwie strony odbywają się komfortowymi busami z klimatyzacją.

Bezpłatna zmiana lub anulacja

Rezerwacje można bezpłatnie zmienić lub anulować bez ponoszenia żadnych kosztów. Szczegóły na stronie rezerwacji.

Ubezpieczone parkingi

Wybierz bezpieczny i ubezpieczony parking, aby uniknąć niemiłych niespodzianek!

Gwarancja najniższej ceny

Dajemy pełną gwarancje, że na ParkLot.pl zarezerwujesz parking w najniższej cenie.

Co mówią o nas klienci

Prezentujemy ostatnie opinie wystawione od klientów

04.06.2018, Tomasz Ćwiek:
"Kiedyś korzystając z tego parkingu miało się tą przewagę, że nie trzeba było dojeżdżać do samego lotniska w ewentualnym korku na drodze jednopasmowej. Ale czasy się zmieniły. Mamy drogę dwupasmową i teraz już ten parking nie ma tej przewagi. Co więcej, teraz to wada, bo wyjeżdżając z parkingu do domu, musimy wracać w stronę lotniska, żeby zawrócić na rondzie. Nie ma już korków więc lepiej jechać bliżej lotniska co skraca czas oczekiwania na samochód z tego parkingu po odbiór klientów. Parking Art-Lot się powiększył i już drugi raz wylądowałem za płotem z samochodem, którego wartość jest dość znaczna i wolałbym nie zastać go uszkodzonym przez jakichś pseudo włamywaczy. Dodatkowo w oczekiwaniu na transport z lotniska po przylocie mogłem po raz kolejny zaobserwować jak busy z innych parkingów podjeżdżają już po klientów a ja ciągle i ciągle musiałem czekać na Art-Lot. Wreszcie jak podjechał .... Skrzynia biegów mu nawaliła :) :) Byłoby to śmieszne gdyby nie poprzednie doświadczenia. Myślę, że wyleczyłem się z tego parkingu. A latam często."

Parking Pyrzowice (ArtLot)

09.05.2018, Dominika:
"Przemiła obsługa, bardzo profesjonalny kontakt + smsy przypominające, niska cena - zamierzam wracać i polecam!"

Parking Pyrzowice (Express)

09.05.2018, GRZEGORZ:
"Profesjonalna obsługa, super rozwiązanie, koszty na kieszeń obywatela."

Parking Pyrzowice (Express)

09.05.2018, Konrad Brakoniecki:
"Polecam, wszystko bardzo sprawnie i miło."

Parking Modlin (Green Parking)