Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów
Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Okęcie (parkKING)
Jacek Wojdat, 23.01.2020 12:42:
Wszystko w porządku, parking blisko lotniska, obsługa parkingu bdb, transfer na lotnisko i z lotniska na parking szybko i sprawnie. Polecam ten parking, w przyszłości na pewno skorzystam !!!
Parking Okęcie (Równoległa 1)
Jakub, 23.01.2020 12:04:
Blisko zjazdu z autostrady i drogi szybkiego ruchu. Szybki dojazd na lotnisko.
Parking Okęcie (parkKING)
Lilianna PrzewŁoka, 22.01.2020 18:25:
Transport na i z lotniska bez zastrzeżeń, szybko i sprawnie. Dojazd z Katowic również.
Parking Modlin (WMI PARK)
Iza Bziuk, 22.01.2020 14:07:
Polecam to miejsce ponieważ jest bardzo bezpieczne i świetna obsługa / Panowie bardzo mili i punktualni ;-) cena jest zdecydowanie adekwatna do świadczonych usług