Sieć parkingów lotniskowych ParkLot.pl

Z nami będziesz na czas - szybko i komfortowo


parking lotniskowy parking lotnisko

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5 złotych za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

  • Monitoring 24/7
  • Płatność kartą
  • Darmowe napoje
  • Szybki transfer
  • Łatwy dojazd
  • Wi-Fi

Zarezerwuj parking

Sprawdź promocje na parkowanie

Darmowy transfer 0zł

Transfery w obydwie strony odbywają się komfortowymi busami z klimatyzacją. Kierowcy wyruszają na żądanie klienta
- nie po zapełnieniu busa!

Bezpłatna zmiana lub anulacja

Rezerwacje można bezpłatnie zmienić lub anulować bez ponoszenia żadnych kosztów.

Tylko ubezpieczone parkingi

Rezerwując parking przez nasz portal masz pewność, że korzystasz z bezpiecznego parkingu, który posiada ubezpieczenie.

Gwarancja najniższej ceny

Dajemy pełną gwarancje, że na ParkLot.pl zarezerwujesz parking w najniższej cenie.

Co mówią o nas klienci

Prezentujemy opinie zebrane na portalach społecznościowych

Image

Tomek T (źródło)

"Kiedy na lotnisku w Modlinie służby przeszukiwały terminal, inne parkingi zawiozły swoich klientów pod lotnisko tam wysadziły i ludzie sobie stali w ogromnych grupach i czekali marznąć na zimnie. Tutaj nie dość że nas uprzedzili że tak jest to siedzieliśmy sobie u nich na parkingu w cieple u nich i jeszcze popijając darmową herbatę. Bardzo dziękuję i bardzo polecam, macie Państwo stałego klienta !"

Image

Bogdan K (źródło)

"Dnia 30.01.2016 zostaliśmy wystawieni do wiatru przez inny parking kilka km dalej. Całe szczęście po drodze spotkaliśmy ten i tutaj miłe zaskoczenie miła obsługa przystępne ceny. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam."

Image

Lukasz D.

"Duży pozytyw dla tego miejsca...a w zasadzie dla tego Pana :) 1) super miły i konkretny kontakt podczas rezerwowania parkingu 2) Bardzo Sprawne parkowanie i transfer na Lotnisko. 3) dobre, pozytywne wspomnienia po odjechaniu z parkingu. Jedna ciekawostka - jak zadzwoniłem po powrocie żeby zamówić transfer - Pan powiedział że będzie za 4 min. - był po 7 minutach :-) ale to drobniutkie spóźnienie w żaden sposób nie zaburzyło moich pozytywnych wrażeń z związanych z tym parkingiem i jego obsługą ! "

Image

Adam

"Parking znam już od wielu miesięcy i korzystam z jego usług regularnie, kiedy latam z Modlina. Cenię sobie bezpieczeństwo pozostawionego tam samochodu, jak również dogodne warunki cenowe dla stałych klientów. Rezerwując parking Modlin online, mam gwarancję że miejsce parkingowe będzie na mnie czekało."


Dbamy o stałych klientów

Zarządzaj swoimi rezerwacjami i pobieraj faktury w panelu klienta. Zbieraj punkty i odbieraj nagrody dla stałych klientów.

  • 1Zarejestruj konto
  • 2Składaj rezerwacje przez Internet
  • 3Odbieraj nagrody
Zarejestruj się