Parkingi Lotniskowe ParkLot.pl

PARKUJ TANIEJ I LEĆ - szybko i komfortowo


parking lotniskowy parking lotnisko

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5 złotych za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

  • Monitoring 24/7
  • Płatność kartą
  • Darmowe napoje
  • Szybki transfer
  • Łatwy dojazd
  • Wi-Fi

Zarezerwuj parking

Sprawdź promocje na parkowanie

Darmowy transfer 0zł

Transfery w obydwie strony odbywają się komfortowymi busami z klimatyzacją.

Bezpłatna zmiana lub anulacja

Rezerwacje można bezpłatnie zmienić lub anulować bez ponoszenia żadnych kosztów. Szczegóły na stronie rezerwacji.

Ubezpieczone parkingi

Wybierz bezpieczny i ubezpieczony parking, aby uniknąć niemiłych niespodzianek!

Gwarancja najniższej ceny

Dajemy pełną gwarancje, że na ParkLot.pl zarezerwujesz parking w najniższej cenie.

Co mówią o nas klienci

Prezentujemy ostatnie opinie wystawione od klientów

23.07.2018, Paweł Olejniczak:
"Drugi raz korzystałem z usług Krispit Parking 24 (Okęcie) - zakup przez PARKLOT.pl. Sprawny, komfortowy i niezwłoczny transfer, formalności zredukowane do koniecznego minimum. Usługa została wykonana bardzo dobrze. Być może i place parkingowe nie są perfekcyjne wizualnie, ale teren jest należycie ogrodzony i pod stałym nadzorem. Można by nieco poprawić oznaczenie wjazdu z ul. Osmańskiej."

Parking Okęcie (Krispit Parking 24)

22.07.2018, Wojnar jan:
"nie sposób sprawdzać wszystkie parkingi w pobliżu, ten jest super i na pewno z tego w przyszłości skorzystam ocena 5/5"

Parking Pyrzowice (Parking 66)

22.07.2018, Przemysław Pawłowski:
"Chciałem zamówić postój na lotnisku, lecz nie było miejsc. Zdecydowałem o wyborze parkingu P7. I nie żałujemy! Nie musiałem kluczyć na lotnisku. Nawigacja bezbłędnie doprowadziła mnie na miejsce zamówionego dwa dni wcześniej parkingu.Zapłaciłem i o umówionej godzinie wyjechaliśmy busem na lotnisko Chopina na miejsce odlotów. Szybko, profesjonalnie, czystym samochodem. Z powrotem, po siedmiu dniach nieobecności, zadzwoniłem na parking, W ciągu 15 min wsiedliśmy do pojazdu w tym samym miejscu i po ok. 10 min byliśmy przy swoim autku. Polecam!"

Parking Okęcie (P7)

20.07.2018, Artur Korablin:
"Wszystkim gorąco polecam - profesjonalizm i pełna zgodność z ofertą !"

Parking Gdańsk (Goliat)