Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów
Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Poznań (Lotniskowy 24h)
, 02.04.2020 23:41:
Wspaniała obsługa! Wszystko dopracowane do perfekcji!!! Pan który pracuje na parkingu jest super pomocny i życzliwy! Nie miał nawet problemu przyjechać po nas na cpn oddalony o ponad 8km od parkingu!!! Spakował wszystkie walizki a potem nawet pomógł w pakowaniu do naszego samochodu, tak żeby można było podróżować dalej komfortowo! Dziękujemy ślicznie!!! Polecamy wszystkim z czystym sumieniem!!! Najlepszy parking przy lotnisku!!! Pozdrawiamy!!!
Parking Pyrzowice (Parking A1)
, 25.03.2020 14:06:
Dogodny parking blisko lotniska. Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam.
Parking Okęcie (Park for you)
, 25.03.2020 13:13:
Polecam wszystkim, pomimo trudnych dni odebrali nas z lotniska, super podejście do klienta, profesjonaliści
Parking Okęcie (Równoległa 1)
, 24.03.2020 17:28:
Zdecydowanie najlepsza lokalizacji z jakiej do tej pory korzystałem, wszystko idzie razem w parze z cena i wyjątkowo pomocną i pozytywną obsługą