Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Okęcie (Park for you)
, 19.01.2021 12:30:
Serdecznie polecam ten parking
Parking Balice (Green Bis)
, 19.01.2021 12:09:
Wszystko super. Na pewno następnym razem skorzystam z usług tego parkingu.
Parking Poznań (Lotniskowy 24h)
, 18.01.2021 14:02:
Po raz drugi skorzystałem z usług tego parkingu i ponownie jestem zachwycony. Wszystkim. Począwszy od procesu rezerwacji, a skończywszy na obsłudze która jest NIESAMOWITA ! Niesamowicie miła, uczynna (nie prosiłem o to a mimo tego jeden z panów z własnej inicjatywy pomógł mi odśnieżyć auto:) ) i perfekcyjnie zorganizowana, Korzystałem z wielu parkingów ale tutaj obsługa jest niczym w hotelu 5*. Dojazd do parkingu łatwy, sam parking bardzo dobrze utrzymany, po prostu bez zastrzeżeń. Polecam w 100%, ja na pewno tam wrócę.
Parking Brandenburg (Dein Stellplatz)
, 17.01.2021 14:57:
Wszystko szybko, sprawnie i bez problemu. Nawet kwestia skrócenia pobytu była bez problemu. Gorąco polecam.
`