Parking Modlin - Lotnisko Warszawa

7 dni od 60zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Transfer na lotnisko z Parkingu w Modlinie

Rezerwując parking przy lotnisku Modlin przez PARKLOT otrzymujecie Państwo gwarancje bezpiecznego transferu z parkingu na lotnisko oraz powrót po przylocie. Transfer jest wliczony w cenę parkingu.

Jak dojechać na parking lotniskowy Modlin?

Lotnisko znajduje się 36 km na północny-wschód od centrum Warszawy. Jednak mimo tego dojazd nie jest skomplikowany, gdyż mieści się ono w pobliżu skrzyżowania dwóch znaczących dróg: szybkiego ruchu S7 oraz DK62. Następnie wystarczy trzymać się ulicy gen. W. Thommee 1a w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przy rezerwacji parkingu przez stronę internetową - otrzymują Państwo dokładny adres oraz wskazówki dojazdu na podany przy rezerwacji adres email oraz SMSem na telefon, dzięki czemu dojazd na parking w Modlinie będzie bardzo prosty.

Parking w Modlinie

Pragnąc pozostawić swój samochód na bezpiecznym i ogrodzonym parkingu w pobliżu lotniska Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim wystarczy skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy darmowy dojazd busem pod terminal lotniska Modlin WMI w obie strony. Poza tym zapewniamy niskie koszty, już od 5 zł za dobę. Wybrane miejsce parkingowe mogą Państwo zarezerwować przez Internet niezwykle szybko i łatwo.

Kontakt z obsługą parkingu Modlin

Dokładny adres, wskazówki dojazdu oraz telefon kontaktowy do obsługi parkingu otrzymacie Państwo na email po dokonaniu rezerwacji

Przydatne informacje

Oficjalna strona lotniska Warszawa WMI: modlinairport.pl

Dojazd busem z Warszawy do lotniska w Modlinie: Modlin Bus - bezpośredni autobus na lotnisko bez przesiadek.

Rozkład lotów WMI: http://modlinairport.pl/pasazer/rozklad-lotow

Rezerwacja lotów RYANAIR: https://www.ryanair.com/pl/pl/

Lotnisko Modlin jest stosunkowo młodym portem lotniczym, gdyż otwarto je w 2012 roku. Dawniej, przed przebudową, wykorzystywane było przez siły powietrzne RP. Obecnie obsługuje ludność cywilną, gdzie w ciągu trzech lat było to ponad 2,5 mln osób. Za pośrednictwem tego lotniska można wybrać się w podróż aż w 36 różnych kierunkach.

Posiadamy 13 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Modlin Warszawa, od 60.00 do 60.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.9.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Modlin Warszawa na 4.9 / 5 na podstawie 10800 opinii. h

Parking Modlin (VIP 2)
, 31.01.2020 11:54:
Pełen profesjonalizm i sympatyczna obsługa .Polecam z czystym sumieniem :).
Parking Modlin (Carport)
, 30.01.2020 14:52:
Wszystko sprawnie. Przemiła obsługa. Transfer na i z lotniska w cenie. Na pewno będę wracać w przyszłości. Polecam wszystkim!
Parking Modlin (VIP 2)
, 30.01.2020 13:11:
Parking spełnia swoje zadanie: bezproblemowy dojazd, dużo miejsca na samochód, transfer w ciągu 5 minut od przyjazdu na parking jak i z lotniska, profesjonalna i uprzejma obsługa. Jestem bardzo zadowolony podobnie jak i moja rodzina. Parking godny polecenia. Kolejnym razem też z niego skorzystam.
Parking Modlin (VIP 2)
, 29.01.2020 9:29:
Niesamowicie dobra i miła obsłyga. Transfer na lotnisko szybko i przyjemnie w świetnym, dużym i bezpiecznym samochodzie.

8 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Modlin Warszawa.