Parking Modlin - Lotnisko Warszawa

7 dni od 49.50zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Transfer na lotnisko z Parkingu w Modlinie

Rezerwując parking przy lotnisku Modlin przez PARKLOT otrzymujecie Państwo gwarancje bezpiecznego transferu z parkingu na lotnisko oraz powrót po przylocie. Transfer jest wliczony w cenę parkingu.

Jak dojechać na parking lotniskowy Modlin?

Lotnisko znajduje się 36 km na północny-wschód od centrum Warszawy. Jednak mimo tego dojazd nie jest skomplikowany, gdyż mieści się ono w pobliżu skrzyżowania dwóch znaczących dróg: szybkiego ruchu S7 oraz DK62. Następnie wystarczy trzymać się ulicy gen. W. Thommee 1a w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przy rezerwacji parkingu przez stronę internetową - otrzymują Państwo dokładny adres oraz wskazówki dojazdu na podany przy rezerwacji adres email oraz SMSem na telefon, dzięki czemu dojazd na parking w Modlinie będzie bardzo prosty.

Parking w Modlinie

Pragnąc pozostawić swój samochód na bezpiecznym i ogrodzonym parkingu w pobliżu lotniska Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim wystarczy skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy darmowy dojazd busem pod terminal lotniska Modlin WMI w obie strony. Poza tym zapewniamy niskie koszty, już od 5 zł za dobę. Wybrane miejsce parkingowe mogą Państwo zarezerwować przez Internet niezwykle szybko i łatwo.

Kontakt z obsługą parkingu Modlin

Dokładny adres, wskazówki dojazdu oraz telefon kontaktowy do obsługi parkingu otrzymacie Państwo na email po dokonaniu rezerwacji

Przydatne informacje

Oficjalna strona lotniska Warszawa WMI: modlinairport.pl

Dojazd busem z Warszawy do lotniska w Modlinie: Modlin Bus - bezpośredni autobus na lotnisko bez przesiadek.

Rozkład lotów WMI: http://modlinairport.pl/pasazer/rozklad-lotow

Rezerwacja lotów RYANAIR: https://www.ryanair.com/pl/pl/

Lotnisko Modlin jest stosunkowo młodym portem lotniczym, gdyż otwarto je w 2012 roku. Dawniej, przed przebudową, wykorzystywane było przez siły powietrzne RP. Obecnie obsługuje ludność cywilną, gdzie w ciągu trzech lat było to ponad 2,5 mln osób. Za pośrednictwem tego lotniska można wybrać się w podróż aż w 36 różnych kierunkach.

Posiadamy 13 ofert parkingów przy lotnisku Lotnisko Modlin Warszawa, od 49.50 do 60.00 .

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.9.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Modlin Warszawa na 4.9 / 5 na podstawie 10172 opinii.

Parking Modlin (VIP 2)
Tomasz Gogol, 10.12.2019 12:57:
Szybki transfer na i z lotniska, miła obsługa, bardzo dobre miejsce parkingowe. Polecam wszystkim
Parking Modlin (PARKING P24 PREMIUM)
Patrycja, 10.12.2019 12:35:
Szybko i sprawnie, w bardzo dobrej cenie. Dobry kontakt. Polecam.
Parking Modlin (VIP 2)
Krystian, 10.12.2019 11:48:
Parking w dobrej lokalizacji oraz w bardzo dobrej cenie, obsługa parkingu dba o klientów oraz bezpieczeństwo auta. Po przyjeździe natychmiastowy transfer na lotnisko oraz odbiór po wyjściu z lotniska samochód już na nas czekał. Bardzo uśmiechnięci i życzliwi właściciele. Przy małej awarii samochodu pomoc z naprawie oraz dbałość o samochód podczas naszej nieobecności. Dużym plusem możliwość zostawienia kluczy oraz dokumentów w sejfie. Jak najbardziej polecam oraz na pewno przy następnej podróży skorzystam z usług parkingu !
Parking Modlin (VIP 2)
Przemysław Juchum, 09.12.2019 17:14:
Łatwy dojazd, bardzo dobrze zorganizowany dojazd i przyjazd z lotniska i bardzo mili i pomocni ludzie, którzy tam pracują są zachętą do częstszego podróżowania z Modlina i zostawiania samochodu właśnie u nich. Gorąco polecam, bo to bardzo porządna i profesjonalna firma.

2 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Modlin Warszawa.