Parking Bratysława - Lotnisko Bratysława Słowacja

7 dni od - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Dostępne usługi dodatkowe
Ubezpieczenie podróżne AXA
Pokaż na mapie

Nie znaleziono wolnych miejsc parkingowych. Zapraszamy wkrótce.

Parking Lotnisko Bratysława Słowacja

Port lotniczy Bratysława to najważniejsze lotnisko na Słowacji. Rocznie obsługuje ok. 1,8 miliona pasażerów. Z tego lotniska odbywają się loty regularne i czarterowe, co umożliwia podróżowanie nie tylko po Europie, lecz także po innych kontynentach.

Jak dojechać na Bratysława lotnisko parking? lotnisko Słowacja

Port lotniczy położony jest 9 kilometrów na północny wschód od centrum miasta, przy autostradzie D1, dzięki czemu jest dobrze skomunikowany z resztą kraju. Odznacza się łatwym dojazdem z miasta – jadąc wystarczy kierować się zgodnie ze znakami ,,letisko”

Parkingi przy lotnisko Bratysława

Dostępne są parkingi strzeżone oraz monitorowane 24h/7 przez CCTV. Proponujemy dwa parkingi znajdujące się w niewielkiej odległości od terminalu lotniskowego, w związku z czym nie będziecie musieli spieszyć się i obawiać, że nie zdążycie na samolot. Bratysława parkowanie

  • AIRPORT PARKING s.r.o. - parking lotniska w Bratysławie położony w odległości 2 minut od terminalu.
  • PARK & FLY - M2 PARKING – parking położony przy autostradzie D1, oferuje transport busem na lotnisko.

Tani i bezpieczny parking Bratysława Bratysława parkowanie

Parkingi położone są w pobliżu lotniska, co ułatwia szybkie przemieszczenie się z bagażami w kierunku kolejki do odprawy. W hali odlotów obok stanowiska informacyjnego znajdują się bankomaty, w których łatwo można dokonać wymiany waluty. Firmy wypożyczające pojazdy na terenie lotniska umożliwiają pasażerom wynajem samochodu na czas podróży po kraju.

Znajdujące się w hali odlotów kawiarenki i restauracje nie tylko pozwalają zaspokoić głód przed podróżą, lecz także są świetnym miejscem na pożegnanie się lub przywitanie przybyłych członków rodziny i znajomych. We wszystkich częściach lotniska można połączyć się z siecią WIFI, dzięki czemu pasażerowie będą mogli być w stałym kontakcie z najbliższymi, sprawdzać wiadomości lub pracować zdalnie. Jeśli telefon lub laptop powoli zaczyna wysiadać lub całkowicie się rozładował, można bez problemu doładować go w gniazdach zasilania znajdujących się przy wejściu do terminalu odlotów

Dojazd na lotnisko Bratysława lotnisko Słowacja

Lotnisko cechuje się dogodnym dojazdem samochodem i pojazdami transportu zbiorowego.

Samochodem można łatwo dojechać kolejno ulicami: Spitalska, Krizna, Tarnawskie myto, Trnawska cesta, Ivanska cesta, po czym kierować się zgodnie ze znakami ,,letisko".

Podróż taksówką z centrum Bratysławy na lotnisko zajmuje ok. 20 minut. Taksówkarze są bardzo pomocni - chętnie pomagają z załadunkiem i wyładunkiem walizek z bagażnika.

Z głównego dworca kolejowego na lotnisko można dojechać autobusem linii 61, który kursuje w zależności od pory dnia co 10 lub 20 minut. Odległość od dworca do lotniska wynosi ok. pół godziny. Bilety można kupić w biletomatach, które znajdują się na przystankach i w halach lotniska.

Jak dokonać rezerwacji parkingu lotnisko Bratysława na Słowacji? Bratysława lotnisko parking

Możliwość rezerwacji miejsca parkingowego jest zależna od parkingu, na którym chcecie tego dokonać. Rezerwacji na AIRPORT PARKING s.r.o. najlepiej dokonać przez internet. Wystarczy wpisać przybliżone godziny lub dni, w których chcecie zostawić samochód na parkingu, i sprawdzić dostępność miejsca. Na mail przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem rezerwacji, w której znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, w tym również mapkę dojazdu na parking. Nie ponosi się żadnych opłat rezerwacyjnych. Możecie też zarezerwować miejsce, dzwoniąc pod numer 00421 2 4857 6261. Analogicznie należy postąpić w przypadku PARK & FLY - M2 PARKING. Potwierdzenie rezerwacji odbywa się drogą mailową. Ważne: limit rozmiaru pojazdu wynosi 3,5 tony. Według potrzeb parking oferuje przykrycie samochodu plandeką chroniącą przed nagrzewaniem się lub ewentualnymi uszkodzeniami np. przez grad.

4 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Bratysława.