Wybierz podróż bez obaw

W PARKLOT przestrzegamy rygorystycznych standardów, dzięki którym gwarantujemy klientom pełen komfort i bezpieczeństwo.

OFERTA WYSOKICH LOTÓW

Komfort i bezpieczeństwo już od samego startu podróży? Z nami to możliwe!

Transfer zawsze 0zł

W trosce o Państwa wygodę, klientów wraz z bagażami przewozimy na żądanie klimatyzowanym busem z parkingu pod terminal, a po powrocie odbieramy z niego. Zupełnie za darmo!

Lokalizacje blisko lotnisk

Nasze parkingi znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie lotnisk w Warszawie, Katowicach i nie tylko, zaledwie kilka minut od ich wejścia. Dzięki temu nie ryzykują Państwo spóźnienia na lot!

Potwierdzenia SMS oraz email

Parkowanie z nami jest proste i szybkie. Po złożeniu rezerwacji już w ciągu 5 sekund wysyłamy do Państwa wiadomości SMS oraz e-mail z potwierdzeniem wolnego miejsca i bilet do wydruku.

Bezpłatna zmiana lub anulacja

Odwołany lot lub nagła zmiana planów? U nas to nie problem! Umożliwiamy Państwu bezpłatną korektę rezerwacji lub anulowanie jej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ubezpieczone parkingi

Parkingi sieci ParkLot są odpowiednio chronione, ogrodzone i oświetlone oraz posiadają ubezpieczenie (szczegółowe informacje na podstronie parkingu). Wyjazd możliwy jest tylko za okazaniem biletu, który jest w Państwa rękach!

Komfort niskich cen

Oferujemy tani parking już nawet od 5 zł/dobę! Do tego wysokie rabaty przy rezerwacji online. Na stałych klientów czekają atrakcyjne nagrody.


Rezerwacja w 3 krokach

Już dziś wybierz interesujący cię parking przy lotnisku, złóż rezerwację i wydrukuj bilet parkingowy, który od nas otrzymasz na email. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń - +48 791 870 797!

Gwarancja odlotowych cen

Dużo latasz? Często potrzebujesz parkingu przy lotnisku? Dołącz do grona naszych stałych klientów, by zbierać punkty i odbierać nagrody. Parkuj wygodnie za jeszcze mniej!

ParkLot – na dobry poczatek podrózy

Masz w planach rodzinne wakacje marzeń? A może czeka cię służbowy wyjazd? Bez względu na to, jaki jest cel twojej podróży, w ParkLot zapewnimy ci komfortowy transfer pod terminal i pełne bezpieczeństwo twojemu pojazdowi na czas wyjazdu. Znajdziesz nas na lotniskach w Warszawie, Katowicach i nie tylko!

Rezerwuj miejsce