Wybierz podróże bez obaw

Parkingi w naszej ofercie spełniają rygorystyczne standardy, dzięki którym gwarantujemy klientom pełen komfort i bezpieczeństwo.

Transfer zawsze 0zł
W trosce o Państwa wygodę, klientów wraz z bagażami przewozimy na żądanie klimatyzowanym busem z parkingu pod terminal, a po powrocie odbieramy z niego. Zupełnie za darmo!
Lokalizacje blisko lotnisk
Nasze parkingi znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie lotnisk w Warszawie, Katowicach i nie tylko, zaledwie kilka minut od ich wejścia. Dzięki temu nie ryzykują Państwo spóźnienia na lot!
Potwierdzenia SMS oraz email
Parkowanie z nami jest proste i szybkie. Po złożeniu rezerwacji już w ciągu 5 sekund wysyłamy do Państwa wiadomości SMS oraz e-mail z potwierdzeniem wolnego miejsca i bilet do wydruku.
Bezpłatna zmiana lub anulacja
Odwołany lot lub nagła zmiana planów? U nas to nie problem! Umożliwiamy Państwu bezpłatną korektę rezerwacji lub anulowanie jej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Ubezpieczenie
Parkingi są dozorowane, ogrodzone i odpowiednio oświetlone. Wyjazd możliwy jest tylko za okazaniem biletu, który jest w Państwa rękach!
Komfort niskich cen
Oferujemy tani parking już nawet od 5zł/dobę! Do tego wysokie rabaty przy rezerwacji online. Na stałych klientów czekają atrakcyjne nagrody.
Rezerwacja w 3 krokach

Już dziś wybierz interesujący cię parking przy lotnisku, złóż rezerwację i wydrukuj voucher parkingowy, który od nas otrzymasz na email.

Gwarancja odlotowych cen

Dużo latasz? Często potrzebujesz parkingu przy lotnisku?

Dołącz do grona naszych stałych klientów, by zbierać punkty i odbierać nagrody. Parkuj wygodnie za jeszcze mniej!

Na dobry początek podróży

Masz w planach rodzinne wakacje marzeń? A może czeka cię służbowy wyjazd? Bez względu na to, jaki jest cel twojej podróży, zapewnimy ci komfortowy transfer pod terminal i pełne bezpieczeństwo twojemu pojazdowi na czas wyjazdu. Znajdziesz nas na lotniskach w całej Europie i nie tylko!

Zarezerwuj miejsce