Parking Lotnisko Bydgoszcz

7 dni od 100zł - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Zapłać gotówką na parkingu
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Lotnisko w Bydgoszczy to miejsce historyczne, gdyż funkcjonowało już w trakcie I Wojny Światowej. Pod ponad stu latach przeszło wiele znaczących modernizacji sprawiając, że dziś korzysta z niego prawie 30 tysięcy pasażerów miesięcznie. Te międzynarodowe lotnisko nazwane zostało imieniem I. J. Paderewskiego.

Jak dojechać na lotnisko w Bydgoszczy?
Port Lotniczy w Bydgoszczy zlokalizowany jest w południowej części miasta i tylko 3 km od centrum. Najlepiej kierować się w stronę trasy wylotowej na Inowrocław.

Parking w pobliżu lotniska w Bydgoszczy
Specjalnie dla pasażerów lotniska w Bydgoszczy oferujemy możliwość zaparkowania swojego samochodu na strzyżonym parkingu. Chcąc zapewnić pełnię komfortu, dysponujemy busem, który bezpłatnie dowiezie Państwo wprost na lotnisko oraz odwiezie, aby odebrać swój samochód. Co najważniejsze całą rezerwację miejsca parkingowego można dokonać z wyprzedzeniem przez Internet. Wszystko tanio, bezpiecznie i z możliwością anulowania do 24h przed przyjazdem bez ponoszenia kosztów.

Klienci oceniają nasze parkingi przy tym lotnisku na 4.9.

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce parkingowe za naszym pośrednictwem oceniają parkingi przy lotnisku Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo na 4.9 / 5 na podstawie 69 opinii.

Parking Bydgoszcz (JM Auto)
I. Mal... CSE, 13.05.2019 19:50:
Bardzo sprawna obsługa ; przemiły kierowca podwożący do/z lotniska ; polecam ; ja z pewnością będę w przyszłości korzystać z tego parkingu .
Parking Bydgoszcz (JM Auto)
Piotr Górecki, 11.05.2019 15:34:
Bardzo dobrze zorganizowany transfer. Szybki wyjazd na lotnisko po przybyciu na parking i jeszcze szybszy powrót. Bardzo sympatyczny Pan kierowca. Bardzo polecam i na 100% będę korzystał.
Parking Bydgoszcz (JM Auto)
Beata Kozłowska, 07.05.2019 23:50:
Polecam, świetna obsługa, szybki transport
Parking Bydgoszcz (JM Auto)
Dawid Konkol, 06.05.2019 9:04:
Wszystko jak trzeba - polecam skorzystanie z usług tego parkingu

4 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo.