Parking Lotnisko Bydgoszcz

7 días, desde 100zł - Reserva a través de Internet y ahorra hasta el 40%!

Confirmación inmediata
Traslado gratuito
Servicios adicionales disponibles
El seguro de viaje de AXA
Mostrar en el mapa

Lotnisko w Bydgoszczy to miejsce historyczne, gdyż funkcjonowało już w trakcie I Wojny Światowej. Pod ponad stu latach przeszło wiele znaczących modernizacji sprawiając, że dziś korzysta z niego prawie 30 tysięcy pasażerów miesięcznie. Te międzynarodowe lotnisko nazwane zostało imieniem I. J. Paderewskiego.

Jak dojechać na lotnisko w Bydgoszczy?
Port Lotniczy w Bydgoszczy zlokalizowany jest w południowej części miasta i tylko 3 km od centrum. Najlepiej kierować się w stronę trasy wylotowej na Inowrocław.

Parking w pobliżu lotniska w Bydgoszczy
Specjalnie dla pasażerów lotniska w Bydgoszczy oferujemy możliwość zaparkowania swojego samochodu na strzyżonym parkingu. Chcąc zapewnić pełnię komfortu, dysponujemy busem, który bezpłatnie dowiezie Państwo wprost na lotnisko oraz odwiezie, aby odebrać swój samochód. Co najważniejsze całą rezerwację miejsca parkingowego można dokonać z wyprzedzeniem przez Internet. Wszystko tanio, bezpiecznie i z możliwością anulowania do 24h przed przyjazdem bez ponoszenia kosztów.

Tenemos 1 de los aparcamientos en aeropuertos Aeropuerto de Bydgoszcz, desde 100.00 hasta 100.00 .

Los clientes califican nuestros aparcamientos en este aeropuerto con una puntuación de 4.8.

Los clientes que han reservado aparcamiento con nuestra ayuda evaluan los aparcamientos en el aeropuerto Aeropuerto de Bydgoszcz como una 4.8 / 5 según 156 opiniones.

Actualmente 4 personas han reservado en Aeropuerto de Bydgoszcz.