Parking Lotnisko Bydgoszcz

7 Tage ab 100zł - Buchen Sie online und sparen Sie bis zu 40%!

Sofortige Bestätigung
Kostenloser Flughafentransfer
Weitere Dienstleistungen im Angebot
AXA-Reiseversicherung
Auf der Karte anzeigen

Lotnisko w Bydgoszczy to miejsce historyczne, gdyż funkcjonowało już w trakcie I Wojny Światowej. Pod ponad stu latach przeszło wiele znaczących modernizacji sprawiając, że dziś korzysta z niego prawie 30 tysięcy pasażerów miesięcznie. Te międzynarodowe lotnisko nazwane zostało imieniem I. J. Paderewskiego.

Jak dojechać na lotnisko w Bydgoszczy?
Port Lotniczy w Bydgoszczy zlokalizowany jest w południowej części miasta i tylko 3 km od centrum. Najlepiej kierować się w stronę trasy wylotowej na Inowrocław.

Parking w pobliżu lotniska w Bydgoszczy
Specjalnie dla pasażerów lotniska w Bydgoszczy oferujemy możliwość zaparkowania swojego samochodu na strzyżonym parkingu. Chcąc zapewnić pełnię komfortu, dysponujemy busem, który bezpłatnie dowiezie Państwo wprost na lotnisko oraz odwiezie, aby odebrać swój samochód. Co najważniejsze całą rezerwację miejsca parkingowego można dokonać z wyprzedzeniem przez Internet. Wszystko tanio, bezpiecznie i z możliwością anulowania do 24h przed przyjazdem bez ponoszenia kosztów.

Wir haben 1 Angebote von Parkplätzen am Flughafen Flughafen Bydgoszcz, vom 100.00 bis 100.00 .

Die Kunden bewerten unsere Parkplätze an diesem Flughafen mit 4.8.

Die Kunden, die Ihre Parkplätze durch PARKLOT reserviert haben, bewerten die Flughafenparkplätze Flughafen Bydgoszcz an 4.8 / 5 Aufgrund 156 Bewertungen.

8 Personen buchen jetzt gerade einen Parkplatz am Flughafen Bydgoszcz.