Parking Praga - Lotnisko Praga Ruzyne

7 Tage ab 157.44zł - Buchen Sie online und sparen Sie bis zu 40%!

Sofortige Bestätigung
Kostenloser Flughafentransfer
Weitere Dienstleistungen im Angebot
AXA-Reiseversicherung
Auf der Karte anzeigen

Parkingi przy lotnisku im. Vaclava Havla w Pradze

Podróżowanie to chęć zdobywania nowych doświadczeń, poznawania ciekawych miejsc i interesujących ludzi, a także spełnianie własnych marzeń. To także dla wielu, sposób na szczęśliwe życie i realizowanie się w określonych sytuacjach. W tym działaniu wydatnie wspomaga na dostępność do nowoczesnych, jak i tradycyjnych środków lokomocji, takich jak: samochody, rowery, pociągi i samoloty, z czego te ostatnie pozwalają na nieomal błyskawiczne dotarcie do wyznaczonego celu.

Lotniska obsługujące różnego rodzaju samoloty, zazwyczaj zlokalizowane są w pobliżu dużych miast – jest to spowodowane troską o bezpieczeństwo podróżnych i jak najszybszym ich dostaniu się do samolotów. Ta zasada działa również w druga stronę – po przylocie na docelowe lotnisko, dotarcie do centrum miasta jest dużo łatwiejsze i o wiele prostsze, niż gdyby lotnisko zlokalizowane było na odległych peryferiach.

Parkingi przy lotnisku Praga

Europejskie lotniska budowane są z myślą o największej wygodzie podróżnych, dlatego w pobliżu każdego z lotnisk znajduje się obszerny i monitorowany parking, spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa. Lotnisko Praga kamera zaliczane jest do doskonale strzeżonych obiektów użyteczności publicznej.

Jednym z lotnisk o statusie lotniska międzynarodowego jest Port Lotniczy w Pradze Czeskiej. Lotnisko to wybudowane zostało w 1933 roku, a przez lata było rozbudowywane i modernizowane do stanu obecnego. Znajdują się tu trzy pasy startowe, z czego dwa czynne zbudowane są ze specjalnie utwardzonego betonu, natomiast trzeci, najkrótszy, wykonany z asfaltobetonu nie jest już użytkowany. Lotnisko posiada terminale, z których głównym jest terminal północny (Sever).

Jak dojechać na parking lotnisko Praga?

Port lotniczy Praga Ruzyne znajduje się w odległości około dziesięciu kilometrów od centrum Pragi, a ilość pasażerów przez nie obsługiwana, liczona jest rocznie na około trzynaście milionów osób. W roku 2012 lotnisko otrzymało imię nieżyjącego prezydenta Czech Vaclava Havla.

Praga lotnisko otacza znakomicie rozwinięta infrastruktura, w której na szczególne uznanie zasługują nowoczesne, bardzo pojemne Praga parkingi, zlokalizowane w jego obrębie.

Dojazd do lotniska Praga

Tak Praga lotnisko, jak i parking znajdują się na północny zachód od Pragi, więc dotarcie do miasta nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dobrze rozwinięta sieć dróg, pozwala na szybką i bezpieczną jazdę. Na lotnisko można dojechać własnym transportem lub komunikacją publiczną, czyli autobusami oraz metrem.

Tani i bezpieczny parking Vaclava Havla Praga

Parking lotnisko Praga dzięki systemowi monitorowania jest bezpiecznym miejscem, przeznaczonym dla stacjonowania na nim pojazdów pasażerów wybierających się w krótkie i dłuższe podróże. Lotnisko Praga kamera jest całodobowo strzeżone, przy pomocy nowoczesnego sprzętu elektronicznego.

Nawierzchnia parkingów jest specjalnie utwardzona, a jednocześnie bardzo równa i gładka, co zapewnia nie tylko przyjemną jazdę samochodem, ale i duży komfort chodzenia.

Konkurencyjne ceny i wysoki standard usług, stawiają parking lotnisko Praga w czołówce tego typu obiektów. Warto również zaznaczyć, że opłaty za Praga parkingi nie zawierają żadnych ukrytych kosztów.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Praga?

Rezerwacja miejsca parkingowego na parking Praga jest niezwykle łatwe i szybkie; z myślą o ułatwieniu podróżnym czynności rezerwacyjnych, cały proces odbywa się za pomocą formularza, umieszczonego na stronie internetowej PARKLOT.

Dzięki bardzo czytelnym informacjom i nieskomplikowanym poleceniom rezerwację można załatwić w kilka minut. Opłaty można dokonać również zdalnie, za pomocą przelewu bankowego, lub innej formy elektronicznej.

Warto zaznaczyć, że w momencie rezygnacji z parkingu, anulowane są wszystkie dokonane już wpłaty.

Wir haben 1 Angebote von Parkplätzen am Flughafen Flughafen Prag Václav Havel, vom 157.44 bis 157.44 .

Die Kunden bewerten unsere Parkplätze an diesem Flughafen mit 5.

Die Kunden, die Ihre Parkplätze durch PARKLOT reserviert haben, bewerten die Flughafenparkplätze Flughafen Prag Václav Havel an 5 / 5 Aufgrund 2 Bewertungen.

4 Personen buchen jetzt gerade einen Parkplatz am Flughafen Prag Václav Havel.