Parking P38

ul. Żołnierzy Września 38, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

52.449961, 20.699886

PARKLOT > Lotnisko Lotnisko Modlin Warszawa > Parking Parking P38

już od 35.00zł

Ogólne

Parking Modlin P38 to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą dobrze rozpocząć wakacje i zostawić swój samochód na parkingu, nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo podczas urlopu.

Dogodna lokalizacja

Parking położony jest nieopodal drogi krajowej numer 62, dzięki czemu dojazd do niego jest bardzo prosty. Transfer do terminalu pasażerskiego lotniska Warszawa-Modlin zajmuje tylko kilka minut. Wszystkim naszym klientom zapewniamy przejazd na lotnisko bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Bezpieczeństwo to podstawa

Przywiązujemy szczególną wagę do zapewnienia bezpieczeństwa Państwa pojazdom. Dlatego nasz parking wyposażony jest w nowoczesny system monitoringu. W ochronie Państwa aut wspomagają nas również firmy zewnętrzne, a obsługa parkingu pełni całodobowe dyżury. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że samochód jest w dobrych rękach.

Najwyższa jakość obsługi

Poruszanie się po parkingu P38 jest bardzo komfortowe. Przez całą dobę działa na nim oświetlenie, a nawierzchnia parkingu jest utwardzana. Proponujemy Państwu również szereg usług dodatkowych. Wszystkich naszych klientów zapraszamy na darmową kawę lub herbatę. Mogą również skorzystać z pomocy elektryka samochodowego. W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji pozostaje nasza profesjonalna, wykwalifikowana obsługa. Ceny postoju zaczynają się już od 5 złotych za dobę. Serdecznie zapraszamy!

Opinie

4.9

Maciej Karpiński

dojazd bez problemu, szybki transfer na lotnisko i z lotniska, polecam

Jakub

Aleksandra

Karolina Onifaciuk

Tomasz Ziołecki

Krótko czekaliśmy na przyjazd kierowcę , super. Jak zadzwoniłem pracownik był bardzo zdziwiony i zakłopotany, że jesteśmy. Mimo, że on sam kilka dni wcześniej zapisywał kiedy mamy powrót. Na parkingu poza naszą czwórką wpuścił jeszcze grupę pięciu osób, które twierdziły, że nie mogły się do niego dodzwonić. Bardzo mało profesjonalne, że w busie było zbyt wiele osób.

Inga Mazur

Bardzo sprawna obsługa, szybki transfer z i na lotnisko. Zdecydowanie polecam

Anna Mol

Marlena

Wszystko szybko i sprawnie. Polecam.

Michał

Agnieszka Bajda

Czytaj więcej: Opinie o parkingu Parking P38 (732)

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji