Safe and Professional Airport Car Parks

Park for Less and Fly - Fast, Safely and Comfortably

Find a Parking Lot Near an Airport

Booking Modification or Cancellation
Free Airport Transfer
Booking Without a Credit Card
Lowest Price Guarantee
99% Satisfied Customers
Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Check out the parking promotions!

We have reduced the prices of selected offers:

Over 500,000 satisfied customers

Read how our clients rate us

Parking Balice (Kraków KING)
MARZENA KROL, 20.01.2020 13:32:
Polecem z całego serca. Natychmiastowy transfer pod samo lotnisko i z lotniska, blisko. Nie trzeba iść z bagażami, dziećmi - wysiadasz pod terminalem. Dardzo dobra cena.
Parking Modlin (Bezpieczny Parking)
David Matthews, 15.01.2020 19:48:
Been using this company for 2 years and always experienced great service. One time I left my glasses on the roof of my car and the driver immediately did the round trip to hand them to me at Modlin.
Parking Modlin (VIP 2)
Armando Tipaldi, 27.12.2019 11:20:
Kindness, parking in perfect condition. It will be my parking for the airport
Parking Gdansk (E-parking)
Karina, 01.12.2019 11:37:
The best place to park your car!! Its super close to the aiport and the transfer is quick and easy!