Parking Wiedeń - Lotnisko Wiedeń Schwechat

7 day starting at - Book online and save up to 40% !

Immediate confirmation
Free Transfer
Additional services available
AXA travel insurance
Show on Map

No vacant parking spaces were found. Please visit us soon.

Lotnisko Wiedeń-Schwechat

Jak dojechać na Parking lotnisko Wiedeń?

Port Lotniczy Wiedeń-Schwechat jest największym międzynarodowym lotniskiem w Republice Austrii. Położone jest osiemnaście kilometrów na południowy wschód od centrum stolicy Austrii - Wiednia. Rocznie korzysta z tego lotniska aż dwadzieścia milionów pasażerów. Port Lotniczy Wiedeń-Schwechat jest reprezentowany przez linie lotnicze takie jak: Austrian Airlines (oferuje połączenia lotnicze do Krakowa i Warszawy), Air Berlin, Lufthansa, Niki, Norwegian czy LOT (oferuje połączenia lotnicze do Krakowa i Warszawy).

Lotnisko we Wiedniu jest ogromnym terminalem obsługującym pasażerów na trzech poziomach. Każdy z nich jest dodatkowo podzielony na strefy przylotów i odlotów. Oprócz stanowisk do obsługi podróżnych, można tu znaleźć wiele punktów handlowych i usługowych. Mowa między innymi o bankach, aptekach, sklepach spożywczych, księgarniach, salonikach prasowych, sklepach wolnocłowych, poczcie, restauracjach, kawiarniach i barach.

Parkingi przy Wiedeń-Schwechat

Lotnisko Wieden może pochwalić się rozbudowaną siecią parkingów. Można je podzielić na parkingi krótkoterminowe i długoterminowe. Parking krótkoterminowy podzielony jest na dwie strefy. Strefa K1 parkingu krótkoterminowego przeznaczona jest dla pasażerów odlatujących, natomiast strefa K3 parkingu krótkoterminowego przeznaczona jest dla bliskich osób przylatujących. Parking krótkoterminowy K3 znajduje się zaledwie kilka metrów od wyjścia z hali przylotów i jest idealny do odbioru pasażerów.

Jeżeli chodzi o postój długoterminowy, to skorzystać można z wielopoziomowych parkingów o numerach 3 i 4. Można również skorzystać z bardziej oddalonego parkingu oznaczonego literą C. Parking C znajduje się około 7-10 minut spacerem od terminali. Przejście znajduje w większości pod ziemią i jest chronione przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Z kolei dwa wielopoziomowe parkingi oferują bezpośredni i zabezpieczony przed warunkami atmosferycznym dostęp do terminali.

Tani i bezpieczny parking lotnisko Wiedeń

Względy bezpieczeństwa są bardzo istotne, dlatego teren parkingu jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę. Parking lotniska Wiedeń-Schwechat wyposażony jest w system monitoringu. Korzystając parkingu przy lotnisku Wiedeń-Schwechat można mieć pewność, że samochód jest całkowicie bezpieczny i że korzystający po powrocie zastanie go w niezmienionym stanie. Parkingi na lotnisku Wiedeń-Schwechat oferują zabezpieczone przed warunkami atmosferycznym miejsca postojowe.

Dodatkowo, liczne firmy oferują prywatny parking lotnisko Wiedeń, dzięki czemu możemy zaoszczędzić na parkowaniu w Wiedniu - przykładem może być ParkTiger oferujący ekonomiczny parking lotnisko Wiedeń i darmowy transfer na lotnisko Wiedeń-Schwechat.

Wiedeń dojazd z lotniska Wiedeń-Schwechat

Z centrum Wiednia do portu lotniczego Wiedeń-Schwechat prowadzi autostrada A4. Podróż w ten sposób trwa zaledwie kilkanaście minut. Istnieją również alternatywne środki transportu w przypadku braku własnego samochodu. W takim przypadku możliwe jest skorzystanie z kolei podmiejskiej - najbardziej dostępna jest linia S7 (można do niej wsiąść na każdej stacji we Wiedniu). Można również skorzystać z pociągu City Airport Train, którym można dojechać ze stacji Wien Mitte na lotnisko (podróż zajmuje około kwadransa). Nie można zapomnieć o autobusach Vienna Airport Lines, które przez całą dobę wyjeżdżają z przystanku Wien Morzinplatz/Schedenplatz. Ostatnią alternatywą są autobusy Eurolines i Postbus.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Wiedeń?

Jeżeli wybieramy się na Lotnisko Wieden, to miejsce parkingowe można zarezerwować przy użyciu formularza dostępnego na stronie internetowej PARKLOT. W tym formularzu należy umieścić takie informacje jak: data i godzina przyjazdu oraz data i godzina odjazdu. Po wypełnieniu formularza rezerwacji i jego przesłaniu, turysta otrzymuje na telefon potwierdzenie SMS. Potwierdzenie to także zostanie wysyłane na adres e-mail podróżnego. Należy je wydrukować i przedstawić na parkingu.

Warto skorzystać z tej usługi. Niezależnie od tego, w jakim celu się podróżuje: czy jest to podróż służbowa, wyjazd w interesach czy urlop wypoczynkowy, to kwestie logistyczne związane z parkowaniem samochodu to nie jest to, czym podróżny powinien zaprzątać sobie głowę. Lepiej skupić się na celu wizyty zamiast na kwestiach logistycznych związanych z podróżą. Na pewno będzie to służyło wypełnieniu celu podróży.

We have 0 car park offers Vienna Schwechat Airport, from None to 0 .

Customers rate our car parks at this airport at 4.9.

Clients, who have booked a parking spot using our service, rate car parks by the airport Vienna Schwechat Airport at 4.9 / 5 based on 9 the reviews.

We use cookies and similar technologies, e.g. for the purposes of: providing services, advertising, statistics.
Using the website without changing your browser settings means that they will be placed on your end device.
Remember that you can always change these settings. Details can be found in Privacy Policy

8 people are currently booking a parking space at Vienna Schwechat Airport .