już od 70.00zł

Ogólne

Parkingos

To nowootwarty, prywatny, dozorowany parking krótko i długoterminowy, zlokalizowany przy ulicy Szybowcowej 2A, sąsiadujący z dobrze widocznym przystankiem PKM w odległości około 1 kilometra od Lotniska Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Oferujemy 100 miejsc dla pojazdów osobowych z doskonałą i całodobową obsługą.

Nasz parking jest w całości ogrodzony, posiada utwardzoną nawierzchnię, oświetlenie terenu, bezpłatny transfer na lotnisko i odbiór z lotniska po Waszym powrocie do Polski oraz foteliki dziecięce do bezpiecznego przewozu pociech.

Jeśli po powrocie do Polski okaże się, że zimowa aura właśnie dała o sobie znać, nie musicie się tym przejmować! Przygotujemy Wasze auto tak, byście nie musieli się martwić jego odśnieżaniem.

Wskazówki dojazdu:

Wjazd na teren parkingu znajduje się naprzeciwko nowo powstałego przystanku PKM “Firoga” (duża czerwona stalowa konstrukcja). Teren parkingu jest odgrodzony od drogi dużymi zielonymi panelami dźwiękochłonnymi.

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności