Ogólne

Prking P2 - Okęcie Północ Wielopoziomowy to idealny parking dla wszystkich, którzy chcą zostawić samochód w zadaszonym miejscu. 

Parking aktualnie nie obsługuje transferu na lotnisko. Zachęcamy do skorzystania z pobliskiej stacji PKP,  autobusów lub TAXI. Czas dojazdu samochodem na lotnisko to około 13-15 minut. 
 
Parking pracuje 24/7, jest wyposażony w nowoczesny system parkingowy z odczytem tablic rejestracyjnych. Na ogrodzonym terenie są zamontowane lampy oraz kamery CCTV.
 
Dodatkowym atutem jest utwardzona nawierzchnia. 
 
Parking znajduje się zaraz obok dużej galerii handlowej gdzie można skorzystać z toalety czy zrobić ostatnie zakupy przed wylotem!

Galeria

Opinie

4.6/5
Łatwość dojazdu
4.7 / 5
Standard parkingu
4.8 / 5
Obsługa parkingu
4.3 / 5

Jacek M.

5.00/5

18.07.2024 15:26
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5


IZABELA L.

5.00/5

08.07.2024 12:08
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

bezproblemowo, sprawnie i bezpiecznie


Leszek Z.

3.00/5

14.06.2024 20:41
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
1/5

brak kontaktu. tel podany do kontaktu do człowieka który siedzi na zupełnie innym parkingu i nic nie wie i że o co w ogóle chodzi. zostawiamy auto i zamawiamy ubera na ostatnią chwilę. problem przy wyjeżdzie .. naliczono 885 zł- przyłóż kartę po wciśnięciu guzika do obsługi kompletna cisz po kolejnym nagle szlaban się podnosi . Ciekwa jestem ilu klientów zdziwionych sytuacją płaci niepotrzebnie NIGDY WIECEJ Informacja że bez transferu schowana na końcu maila


Czytaj więcej: Opinie o parkingu Prking P2 - Okęcie Północ Wielopoziomowy (6)

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji