już od 263.00zł

Ogólne

Parking Odlot

Położony jest przy Alei Krakowskiej 38 blisko lotniska Chopina w Warszawie. Wjazd na nasz parking jest bezpośrednio z Alei Krakowskiej, co znacznie ułatwia dojazd.

Parking pracuje 24/7 i jest monitorowany, ogrodzony, utwardzony, oświetlony. Na wyposażeniu parkingu posiadamy urządzenie do rozruchu samochodów z rozładowanym akumulatorem. Myjnia na terenie parkingu. Opcja depozytu kluczyków.

Zgrany zespół po Państwa przyjeździe zajmie się bagażem i pomoże w załatwieniu krótkich formalności na recepcji parkingu. Podczas krótkiej wizyty w recepcji zespół częstuje darmową kawą firmy Costa, a na najmłodszych czeka słodki poczęstunek. Można także skorzystać z łazienki z prysznicem oraz przewijaka dla dzieci.

Parking zapewnia darmowy i natychmiastowy transfer do i z lotniska Chopina nowymi, komfortowymi i klimatyzowanymi busami. 

Galeria

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności