Opinie o Parking Strachowice (Parking Wrocław)

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce na tym parkingu za pośrednictwem naszej strony oceniają go na 3.9/5 na podstawie 1272 opinii.
3.9/5
Opinie: 1272
Zablokowanych opinii: 27
Łatwość dojazdu
4.5 / 5
Standard parkingu
3.7 / 5
Obsługa parkingu
4.0 / 5

Beata K.

5.00/5

29.05.2026 19:23
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Zawsze wybieramy ten parking i jesteśmy bardzo zadowoleni :)


Magda R.

2.67/5

22.05.2026 10:19
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
2/5
Obsługa parkingu
1/5

Obsługi nie było wcale, parking dziki, jedynie ogrodzony. Ciężko znaleźć miejsce, nie są wyznaczone, każdy parkuje jak chce, cięzko jest przejechać. Mam wrażenie, że sprzedają więcej biletów niż faktycznie jest miejsc.


Robert A.

4.67/5

18.05.2026 18:14
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5

Super lokalizacja. Pełna automatyzacja, sprawie i bez problemu. Polecam szczerze.


Marcin L.

3.67/5

18.05.2026 13:02
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
3/5
Obsługa parkingu
3/5

Po dojechaniu na parking nie było kompletnie gdzie zaparkować. Nie rozumiem idei sprzedawania miejsc parkingowych których na parkingu po prostu nie było, 40minut kręcenia się po parkingu, ludzie zostawiali auta w przejazdach ( bo prawdopodobnie też nie mieli gdzie zaparkować) przez co poruszanie się po alejkach było trudne.


Grzegorz M.

3.67/5

16.05.2026 11:41
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
2/5
Obsługa parkingu
4/5

Bardzo ciasny parking , na szczęście znalazłem ostatnie wolne miejsce. Brak obsługi na miejscu. Jedyny plus to najniższa cena


Dagmara K.

5.00/5

15.05.2026 18:53
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

świetna lokalizacja, spacerkiem 5 min i byłam na lotnisku, bez konieczności czekania na transfer, wszystko sprawnie poszło. Polecam


Tomasz S.

3.67/5

13.05.2026 11:21
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
2/5
Obsługa parkingu
4/5

NIestetety na parking jest coraz ciaśniej osoby staja w alejkach blokujac wyjazd - powinno zostać to uregulowane przer operatora parkingu


Aron N.

4.67/5

12.05.2026 05:30
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5

Wszystko fajnie tylko klienci parkowali na drodze tak że prawie nie udało się wyjechać, jeden przejazd był całkowicie zastawiony a w drugim (jedynym pozostałym) przejazd dosłownie "na żyletki"


Rafał M.

5.00/5

08.05.2026 18:11
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5

Liga światowa


Anna K.

4.33/5

26.04.2026 22:51
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
4/5

Ogólnie oceniam na plus jednak mało miejsc i brak osoby wskazującej gdzie można zaparkować.


Czytaj więcej...