Beata K.
5.00/5
Zawsze wybieramy ten parking i jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Magda R.
2.67/5
Obsługi nie było wcale, parking dziki, jedynie ogrodzony. Ciężko znaleźć miejsce, nie są wyznaczone, każdy parkuje jak chce, cięzko jest przejechać. Mam wrażenie, że sprzedają więcej biletów niż faktycznie jest miejsc.
Robert A.
4.67/5
Super lokalizacja. Pełna automatyzacja, sprawie i bez problemu. Polecam szczerze.
Marcin L.
3.67/5
Po dojechaniu na parking nie było kompletnie gdzie zaparkować. Nie rozumiem idei sprzedawania miejsc parkingowych których na parkingu po prostu nie było, 40minut kręcenia się po parkingu, ludzie zostawiali auta w przejazdach ( bo prawdopodobnie też nie mieli gdzie zaparkować) przez co poruszanie się po alejkach było trudne.
Grzegorz M.
3.67/5
Bardzo ciasny parking , na szczęście znalazłem ostatnie wolne miejsce. Brak obsługi na miejscu. Jedyny plus to najniższa cena
Dagmara K.
5.00/5
świetna lokalizacja, spacerkiem 5 min i byłam na lotnisku, bez konieczności czekania na transfer, wszystko sprawnie poszło. Polecam
Tomasz S.
3.67/5
NIestetety na parking jest coraz ciaśniej osoby staja w alejkach blokujac wyjazd - powinno zostać to uregulowane przer operatora parkingu
Aron N.
4.67/5
Wszystko fajnie tylko klienci parkowali na drodze tak że prawie nie udało się wyjechać, jeden przejazd był całkowicie zastawiony a w drugim (jedynym pozostałym) przejazd dosłownie "na żyletki"
Rafał M.
5.00/5
Liga światowa
Anna K.
4.33/5
Ogólnie oceniam na plus jednak mało miejsc i brak osoby wskazującej gdzie można zaparkować.