Parking Tegel - Lotnisko Berlin Tegel

7 dni od - Rezerwuj online i oszczędzaj do 40%!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Dostępne usługi dodatkowe
Bilet parkingowy w SMS
Pokaż na mapie

Nie znaleziono wolnych miejsc parkingowych. Zapraszamy wkrótce.

Lotnisko Tegel Berlin jest międzynarodowym portem lotniczym, położonym ok. 8 km od centrum Berlina. Jest jednym z dwóch międzynarodowych portów lotniczych w Berlinie. Ruch pasażerski odbywa się głównie z dwóch terminali: A i C. Rocznie na lotnisku obsługiwanych jest 17 mln pasażerów. Na lotnisku Tegel obsługiwanych jest wiele linii lotniczych, w tym polska linia lotnicza LOT. Położenie Berlina blisko granicy z Polską, powoduje, że pasażerowie z Polski często wybierają lot z lotniska Tegel.

Jak dojechać na parking Berlin Tegel?

Lotnisko położone jest w Berlinie Zachodnim przy autostradzie A111, która łączy autostradowe obwodnice Berlina A10 i A110. Na parking lotnisko Tegel można wygodnie dostać się z każdego kierunku.

Jadąc z południa lub centrum Berlina najlepiej wybrać autostradę A100, która później łączy się z autostradą A111, prowadząca na lotnisko. Dojazd na lotnisko z centrum Berlina zajmuje ok. 15-20 min. Wybierając się na Tegel od strony Poczdamu, wybrać należy autostradę A115, która także łączy się z autostradą miejską i prowadzi do portu lotniczego.

Parkingi przy Tegel

Planując wylot z lotniska Tegel warto wcześniej poszukać i zarezerwować miejsce na parkingu.

Bez wychodzenia z domu można to zrobić dzięki PARKLOT. W szybki i bezpieczny sposób zarezrwują Państwo miejsce na parkingu Tegel, w bliskiej odległości od lotniska. Dzięki temu unikną Państwo stresu związanego z poszukiwaniem bezpiecznego parkingu, bezpośrednio przed odlotem. Podróż będzie przyjemniejsza i mniej stresująca.

Tani i bezpieczny parking Tegel Berlin

Oferowane przez nas parkingi spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Parking lotnisko Tegel jest strzeżony i monitorowany. Wszystkie nasze parkingi są ubezpieczone i ogrodzone. Dodatkowo zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w razie niespodziewanej awarii Państwa samochodu. Nasza obsługa pomoże naładować rozładowany akumulator lub zmienić oponę. Pozostawiając auto na parkingu Tegel mają Państwo pewność, że jest ono bezpieczne i w dobrych rękach.

Dojazd na Berlin Tegel

Dbając o komfort i wygodę naszych klientów zapewniamy transport na lotnisko Tegel. Nasi kierowcy są do dyspozycji przez całą dobę. Nie ważne, więc czy Państwa lot jest w nocy czy wcześnie rano. Po zostawieniu auta na parkingu Tegel, komfortowym busem zostaniecie przetransportowani na lotnisko. Po powrocie z podróży nasz kierowca będzie czekał na Państwa na lotnisku. Nasza obsługa pomoże Państwu również z bagażami.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Tegel Berlin?

Podczas planowania podróży z lotniska Berlin Tegel, warto od razu pomyśleć o rezerwacji miejsca parkingowego. Na naszej stronie znajdziecie Państwo tylko bezpieczne i sprawdzone miejsca. Rezerwację na wybrane miejsce parkingowe można dokonać bardzo prosto online. Jest to szybki i bezpieczny sposób. Od razu dostaną Państwo potwierdzenie SMS dokonanej rezerwacji wraz ze wskazówkami dojazdu na wybrany parking Berlin Tegel. Dodatkowo na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie, które można wydrukować i okazać na parkingu. W razie pytań bądź wątpliwości nasza obsługa zawsze służy pomocą. Rezerwując miejsce na parking Tegel mogą być Państwo pewni:

  • bezpieczeństwa, które jest dla naszej firmy na pierwszym miejscu,
  • atrakcyjnej ceny,
  • niewielkiej odległości od lotniska,
  • darmowego transportu na i z lotniska,
  • komfortu i wygody.
8 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Berlin Tegel.
`