Parking Pod Wiatrakiem

Byłych Więźniów Twierdzy Zakroczymskiej 31, 05-170 Zakroczym

52.442148, 20.629381

PARKLOT > Lotnisko Lotnisko Modlin Warszawa > Parking Parking Pod Wiatrakiem

już od 60.00zł

Ogólne

Parking Pod Wiatrakiem zaprasza wszystkich podróżujących, którzy na czas wyjazdu chcą zostawić swoje auto pod opieką profesjonalnej obsługi parkingu.

Komfort i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pozostawionych u nas aut to nasz najwyższy priorytet. Dlatego parking jest całodobowo monitorowany i strzeżony przez przeszkolony personel również w nocy. Ponadto, teren parkingu jest oświetlony, a od kilku lat działa na nim system czujników ruchu. W przypadku wykrycia obecności osób niepowołanych, interwencje podejmie firma ochroniarska.

Co nas wyróżnia?

Znajdujemy się jedynie 1800 m od lotniska Warszawa-Modlin, co pozwala nam zapewnić transfer na i z lotniska w 5 minuty. Dowóz i odbiór z lotniska wliczony jest w cenę parkowania.

Posiadamy pełny sprzęt rozruchowy, oraz przeszkolony personel służący pomocą, w przypadku awarii akumulatora Państwa samochodu.

Możemy pochwalić się wykorzystywaniem źródeł energii odnawialnej. Opieramy się na panelach słonecznych i elektrowni wiatrowej, dzięki czemu niestraszne są nam awarie tradycyjnych źródeł prądu. Tym samym troszczymy się o środowisko naturalne, gdyż ograniczamy emisję szkodliwych gazów cieplarnianych.

Jednocześnie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjne ceny parkowania. Rozumiemy, ze decydując się na tanie linie lotnicze, nie chcą Państwo przepłacać za zaparkowanie samochodu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Istnieje możliwość doładowania akumulatora w przypadku rozładowania jak i możliwość dopompowania kół.

Opinie

4.8

Grzegorz Dec

Super sprawnie, bezproblemowo, transfer w jedną i drugą stronę. Polecam.

KR

Radomski Grzegorz

Zbyszek W.

Profesjonalna obsługa klienta pod każdym względem informacji, parkowania auta, transportu na lotnisko w obie strony. Miła życzliwa obsługa. Polecam wszystkim, dziękuję

Krzysztof Pietkiewicz

Poza drogą dojazdową, od stacji paliw do parkingu, która jest zła - wszystko O.K:)

Wiesław

elegancko

Zdzisław Majstrak

Magdalena Denkiewicz

Małgorzata

+ Bardzo dobra organizacja obsługi parkingu. - Dla drogi dojazdowej przydałby sie remont. -+ warto zweryfikować cennik na krótkie terminy 3-4 dni

Czytaj więcej: Opinie o parkingu Parking Pod Wiatrakiem (151)

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji