Park Box Frankfurt

Parking Lotnisko Frankfurt

Schulstraße 29, 65795 Hattersheim am Main

PARKLOT > Lotnisko Frankfurt Ren-Men > Parking Park Box Frankfurt

już od 448.41zł

Ogólne

Park-Box-frankfurt oferuje możliwość parkowania w pobliżu lotniska we Frankfurcie. Usługa parkingowego jest już wliczona w cenę parkingu .

W dniu przyjazdu przekazujesz samochód bezpośrednio jednemu z naszych pracowników na lotnisku we Frankfurcie. Profesjonalnie zaparkujemy Twój pojazd na jednym z naszych wynajmowanych zewnętrznych miejsc parkingowych. W dniu podróży powrotnej przywieziemy samochód na lotnisko we Frankfurcie przed lądowaniem i zaparkujemy go tuż przy terminalu, aż do wylądowania. W tym celu dysponujemy specjalnie wynajętymi miejscami parkingowymi bezpośrednio przy lotnisku . W ten sposób możemy zagwarantować Państwu optymalny, szybki zwrot.

Klient musi zadzwonić na parking 1h przed przyjazdem, aby umożliwić bezproblemowy odbiór samochodu. Parking pracuje w godzinach 7 -19. Przyjazdy i wyjazdy poza tymi godzinami nie będą możliwe.

Galeria

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności