PARKLOT > Artykuły > Tanie loty Lotnisko Modlin - jak skutecznie zaoszczędzić na podróżach i wybrać najlepszy lotnisko Modlin parking

Tanie loty Lotnisko Modlin - jak skutecznie zaoszczędzić na podróżach i wybrać najlepszy lotnisko Modlin parking

Kiedy wybieramy się w podróż, jej istotnym elementem są koszty. Każdemu podróżującemu bardzo zależy na ich obniżeniu. Elementem, który często bywa wyceniany zbyt wysoko, jest transport. Sposobem na uniknięcie przepłacania, a tym samym oszczędność jest wybór lotów z lotniska Modlin. Przemawia za nim wiele argumentów - oferta tanich linii lotniczych czy atrakcyjny cenowo lotnisko Modlin parking

lotnisko Modlin parking

Dojazd na lotnisko Modlin parking

Mimo tego, że lotnisko Modlin leży poza Warszawą, jest ono bardzo dobrze skomunikowane. Oprócz przyjazdu własnym samochodem, który wymaga szerszego omówienia ze względu na konieczność wyboru parkingu lotnisko Modlin, można zdecydować się na transport publiczny. Do lotniska Modlin dojeżdżają autobusy. Można z nich skorzystać w centrum Warszawy (plac Defilad, dojazd zajmuje około 40 minut) lub nawet w odleglejszych miastach. Informacje na temat przewoźników można znaleźć na stronie lotniska. Oprócz tego, do Modlina można przyjechać pociągiem - najpierw do stacji kolejowej Modlin (zatrzymują się pociągi TLK, EIC oraz Kolei Mazowieckich), a stamtąd bezpośrednim autobusem na lotnisko. Rozkłady jazdy znajdują się na stronach internetowych wspomnianych przewoźników. Na lotnisko w Modlinie da się też przyjechać taksówką z Warszawy.

Lotnisko Modlin parking - którą ofertę wybrać?

Dla wielu osób najwygodniejszą formą podróżowania jest jazda własnym samochodem. Mimo niezaprzeczalnych korzyści, wiąże się ona jednak z pewnymi problemami. W przypadku przyjazdu na lotnisko należy znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu. Lotnisko Modlin parking mieści ponad 1500 samochodów. Istnieją też parkingi prywatne. Kiedy wybieramy parking w Modlinie, warto zwrócić uwagę na cennik - koszty parkowania potrafią być bardzo zróżnicowane. Dla osób wyjeżdżających na wakacje koniecznym wyborem będzie parking długoterminowy Modlin. Taką usługę oferuje zarówno samo lotnisko, jak i firmy rozlokowane w jego okolicy. W porcie lotniczym Warszawa Modlin parking długoterminowy może być opłacony zarówno gotówką, jak i kartą. Dotyczy to większości tego typu miejsc, chociaż dla pewności należy sprawdzić, czy będziemy w stanie opłacić parkowanie w wybranej formie. Wśród najchętniej wybieranych opcji na lotnisko Modlin parking znajdziemy:

Jeżeli boimy się o bezpieczeństwo samochodu, można rozważyć oficjalny lotnisko Modllin parking. Będzie on droższy od niestrzeżonego, jednak dzięki takiej decyzji nie będziemy musieli się martwić o to, czy podczas naszej nieobecności samochód nie ulegnie uszkodzeniu (niezależnie od tego, czy sami wyjeżdżamy na dłużej, czy zostawiamy samochód na krótki czas). Dostępność parkingów przy lotnisku Modlin jest bardzo dobra, sprawdzając lokalne oferty można łatwo znaleźć taką, która spełnia wszystkie wymagania (np. ochrona lub możliwość parkowania długoterminowego), a jednocześnie ma atrakcyjną cenę. Cennik parkingu lotniska Modlin jest dostępny na jego stronie internetowej.

Lotnisko Modllin parking a tanie Loty 

Najważniejszym elementem przemawiającym za wyborem lotniska Modlin są jednak ceny lotów. To bilety lotnicze stanowią często najdroższy po zakwaterowaniu element podróży, dlatego to na oszczędność w trakcie ich zakupu należy zwrócić największą uwagę. Na lotnisku Modlin lądują i startują z niego samoloty różnych linii lotniczych, do ogromnej liczby miejsc. To właśnie mnogość ofert jest jednym z czynników sprzyjających oszczędności (oprócz konkurencji między liniami, chodzi tu o większą liczbę promocji - każde linie lotnicze organizują oferty specjalne we własnym zakresie). Aby znaleźć najtańszy lot, należy rozpocząć poszukiwania z wyprzedzeniem - im wcześniej zaczniemy, tym większa szansa na odszukanie bardzo korzystnej oferty. Ciekawą opcją są promocje last minute - możemy na nich trafić bilety za ułamek ceny początkowej.

Lotnisko Modlin - odloty i przyloty na lotnisko Modlin parking

Informacje na temat tanich lotów możemy znaleźć na stronach linii lotniczych - warto zainteresować się szczególnie przewoźnikiem Ryanair, ze względu na bogatą ofertę lotów z lotniska Modlin, chociaż nie oznacza to, że nie ma sensu analizować innych ofert. Podczas planowania podróży pomocne mogą okazać się porównywarki cen lotów czy całe gotowe planery internetowe - tego typu strony odszukują wszystkie potrzebne informacje za nas, co jest bardzo wygodne.

Podsumowując, lotnisko Modlin jest świetnym wyborem, kiedy chcemy obniżyć koszty podróży bez wpływu na jej standard i komfort. Do tego portu lotniczego można dojechać na wiele sposobów - autobusem (nawet z dalej leżących miast), pociągiem (wliczając w to pociągi dalekobieżne) czy taksówką, a także własnym samochodem. W przypadku wyboru ostatniej opcji bardzo istotny jest fakt, że port lotniczy Warszawa Modlin cechuje bardzo duża liczba parkingów położonych niedaleko obiektu, wliczając w to również parkingi strzeżone czy długoterminowe. Lotnisko Modlin parking to alternatywa dla tych, którzy chcą spędzić niezapomniane wakacje niskim kosztem. Trzecim, a zarazem najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem lotniska Modlin jest dostępność tanich lotów w wielu kierunkach, różnych linii lotniczych. Połączenie tych trzech istotnych czynników sprawia, że wybierając lotnisko Modlin decydujemy się na zachowanie pełnej wygody dojazdu i parkowania, bezpieczeństwa pozostawianego na parkingu strzeżonym samochodu, a jednocześnie oszczędność pieniędzy (niejednokrotnie znacznej kwoty).