Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów
Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 50 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Parking Lotnisko Okęcie
60zł za 7 dni
Parking Lotnisko Modlin
54.45zł za 7 dni
Parking Lotnisko Pyrzowice
49.50zł za 7 dni
Parking Lotnisko Gdańsk
40zł za 7 dni
Parking Lotnisko Balice
55zł za 7 dni
Parking Lotnisko Łódź
69zł za 7 dni
Parking Lotnisko Wrocław
58.22zł za 7 dni
Parking Lotnisko Bydgoszcz
100zł za 7 dni
Parking Lotnisko Rzeszów
55zł za 7 dni
Parking Lotnisko Poznań
30zł za 7 dni
Parking Lotnisko Lublin
80zł za 7 dni

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Balice (Balice24)
Jakub Suliga, 03.10.2019 8:11:
Bardzo miła obsługa. Błyskawiczny transfer. Polecam
Parking Pyrzowice (AMDM)
Monika Gaj, 02.10.2019 23:15:
Bardzo miła obsługa. Korzystałam rok wcześniej z parkingu u konkurencji niestety nie mile wspominam. Do Państwa napewno wrócimy :)
Parking Pyrzowice (AMDM)
Damian Gębuś, 02.10.2019 11:50:
Bezproblemowy dojazd, szybki transfer na lotnisko jak i transfer powrotny z lotnika na parking (obsługa pojawiła się po niecałych 10 minutach od wykonania telefonu). Możliwość rezerwacji i opłaty jej w pełni on-line za co duży plus. Brak zbędnych papierkowych formalności. Parking godny polecenia
Parking Okęcie (parkKING)
Wojciech Baszyński, 01.10.2019 23:33:
Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd bez stania w korkach Bardzo pomocna, uprzejma i szybka obsługa. Biuro czyste i bez zapachów całodobowego czuwania co u innych nie jest oczywiste. Transfer natychmiastowy (piątek godziny popołudniowe) a przy powrocie byliśmy dowiezieni pod samochód a nie do bramy wjazdowej jak na innych parkingach. Widziałem, że pracownik pomagał cierpliwie osobie starszej i niepełnosprawnej, pomimo że odbiór miał miejsce w niestandardowym miejscu. Samochód do transferów nowy, czysty i zadbany. Dobra i szybka komunikacja z personelem, przypomnienie sms.