Parking Pardubice - Lotnisko Pardubice Czechy

7 dni od 0 zł - Rezerwuj online!

Natychmiastowe potwierdzenie
Bezpłatna zmiana lub odwołanie do 24h przed przyjazdem
Dostępne usługi dodatkowe
Pokaż na mapie

Nie znaleziono wolnych miejsc parkingowych. Zapraszamy wkrótce.

Lotnisko Pardubice w Czechach

Lotnisko Pardubice w Czechach położone jest na historycznym dla kraju terenie. To właśnie z tych okolic w 1911 roku inżynier i konstruktor samolotów Jan Kašpar odbył pionierski lot do stolicy kraju – Pragi. Był to nie tylko pierwszy lot inżyniera samodzielnie skonstruowaną maszyną, ale również pierwsza podróż podniebna na terenie kraju. Dziś w tym miejscu znajduje się nowoczesne lotnisko, które rocznie przyjmuje ponad 184 tysiące pasażerów. Aby uczcić pamięć lotnika, który w Czechach zapoczątkował loty długodystansowe, wybudowany kilka lat temu budynek terminala nazwano jego imieniem.

Jak dojechać na Parking Pardubice Czechy?

Lotnisko Pardubice znajduje się około 125 km od stolicy Czech. Kierując się od strony Pragi, najwygodniej jest wybrać drogę E67, a następnie po minięciu Krásnic skierować się na drogę 35, a następnie 37. Inne drogi dojazdowe to droga nr 2 od strony Nové Dvory lub 36 od strony Holic.

Parkingi przy lotnisku Pardubice Czechy

Firma Parklot, lider na rynku oferujący bezpieczne i wygodne parkingi zlokalizowane przy najważniejszych lotniskach miast europejskich, umożliwia skorzystanie ze swoich usług również w Parubicach. Cała przestrzeń parkingu jest ogrodzona i stale monitorowana przez 24 godziny na dobę.

Bezpłatny parking oficjalny Pardubice Czechy

Lotnisko w Pardubicach oferuje podróżnym dwa parkingi, na których parkowanie nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. Oba parkingi są również bezpłatne. Krótkoterminowy parking lotnisko Czechy Kiss & Ride przewiduje maksymalnie 20-minutowy postój. Parking lotnisko Czechy dla postojów długoterminowych, oddalony od terminalu zaledwie o 100 m, dysponuje 650 miejscami postojowymi.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Pardubice Czechy?

Jeśli należą Państwo do osób, które lubią dokładnie planować każdy etap podróży, aby uniknąć niespodziewanych niedogodności, z pewnością spodoba się Państwu usługa Parklot. Rezerwacji parkingu można dokonać na długo przed planowanym wylotem, a wszystkie formalności bezproblemowo załatwić online. Na stronie internetowej należy wypełnić formularz rezerwacji, podając datę i godzinę przyjazdu oraz odjazdu. Pozwoli to zadbać o logistyczną stronę Państwa wizyty, czyli podstawienie samochodu z naszym kierowcą, który odwiezie Państwa pod sam terminal.