Parking Ostrawa - Lotnisko Ostrawa Czechy

7 dni od 0 zł - Rezerwuj online!

Natychmiastowe potwierdzenie
Darmowy transfer
Dostępne usługi dodatkowe
Ubezpieczenie podróżne AXA
Pokaż na mapie

Nie znaleziono wolnych miejsc parkingowych. Zapraszamy wkrótce.

Lotnisko Ostrawa w Czechach

Międzynarodowe lotnisko im. Leoša Janáčka w Ostravie to dynamicznie rozwijający się port lotniczy, który oddalony jest od miasta zaledwie o 20 km. Istniejące od 1959 roku lotnisko początkowo przyjmowało jedynie samoloty transportowe i wojskowe. Dziś rozbudowane oraz poddane licznym modernizacjom jest portem dla wielu krajowych i międzynarodowych linii lotniczych. Ze względu na duży ruch lotnisko te ma kluczowy wpływ na rozwój regionu morawskośląskiego.

Jak dojechać na lotnisko Ostrawa parking?

Planując podróż na lotnisko samochodem nie natrafią Państwo na duże trudności w trakcie dojazdu, ponieważ droga do lotniska autostradą D1 (exit 336, Studénka) jest stosunkowo prosta. Kierując się od strony Příbora należy wybrać drogę R58, a rozpoczynając podróż od strony Czeskiego Cieszyna - drogę E462.

Parkingi przy Ostrawa lotnisko

Lotnisko w Ostrawie oferuje podróżującym blisko położone parkingi, przeznaczone zarówno do parkowania krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Parkingi te nie są jednak strzeżone, a kierowcy muszą pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu samochodów oraz zabraniu wartościowych przedmiotów. Opcją dużo wygodniejszą jest skorzystanie z bezpiecznych i strzeżonych przez całą dobę parkingów Parklot. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Tani i bezpieczny parking lotnisko Ostrawa

Ogrodzony i monitorowany parking przy lotnisku w Ostrawie jest ubezpieczony, a w przypadku problemów z autem oferuje pomoc zatrudnionej na nim obsługi, która chętnie rozwiąże zaistniały problem. Dzięki ochronie oraz stałej kontroli terenu lotniska zostawiając samochód nawet na długi okres czasu mogą Państwo spokojnie cieszyć się podróżą, nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego auta.

Dojazd na lotnisko Ostrawa

Na lotnisko w Ostrawie można łatwo dojechać zarówno pociągiem, jak i autobusem. My proponujemy jednak znacznie wygodniejsze rozwiązanie. Przy rezerwacji miejsca parkingowego przez naszą stronę wszystkim pasażerom zapewniamy wygodny i szybki transport pod sam terminal lotniska bez względu na godzinę wylotu. Po powrocie nasz kierowca będzie na Państwa czekał pod lotniskiem, aby bezpiecznie zabrać Państwa z powrotem na teren parkingu, gdzie będą Państwo mogli odebrać zaparkowany samochód. Dzięki temu podróż nawet z dużym bagażem nie będzie uciążliwa, ani męcząca.

Jak dokonać rezerwacji parkingu lotnisko Ostrawa?

Dzięki łatwej i szybkiej rezerwacji internetowej, planując lot z lotniska w Ostrawie, już na kilka dni przed podróżą można zarezerwować dogodne miejsce parkingowe. Opcja wcześniejszej rezerwacji znacznie usprawnia przygotowanie się do odprawy i oszczędza nerwowego szukania wolnego parkingu wokół lotniska. Wcześniejsze planowanie ogranicza również zbędne wydatki, ponieważ nie będą Państwo zmuszeni korzystać z opcji drogiego parkingu tylko dlatego, że z braku czasu nie udało się znaleźć innej opcji.

Jak dokonać rezerwacji? Na stronie Parklot wystarczy wypełnić formularz, w którym należy zaznaczyć datę odlotu i przylotu oraz najlepiej dokładną godzinę, o której zaplanowane są Państwa loty. Dokładne podanie czasu pozwoli na jak najbardziej dogodne dla Państwa ustalenie godziny wyjazdu naszego kierowcy, tak aby nie czekali Państwo na transport na teren lotniska i z powrotem.

Rezerwacja zostanie potwierdzona na dwa sposoby - SMS-em oraz mailem. Wiadomość koniecznie trzeba wydrukować, nie tylko ze względu na to, że znajduje się w niej informacja o tym, jak trafić na zarezerwowane miejsce postoju, ale również po to, by okazać ją obsłudze parkingu. Opłatę za zarezerwowany parking można wygodnie uiścić online, wybierając opcję przelewu lub wpłatę kartą kredytową.

Mamy nadzieję, że lotnisko Ostrawa parking spełni Państwa oczekiwania i chętnie będą Państwo do nas wracać podczas przyszłych podróży.

8 osoby obecnie dokonują rezerwacji parkingu przy Lotnisko Ostrawa.