Parking Karlovy Vary - Lotnisko Karlovy Vary Czechy

7 dni od 0 zł - Rezerwuj online!

Natychmiastowe potwierdzenie
Bezpłatna zmiana lub odwołanie do 24h przed przyjazdem
Dostępne usługi dodatkowe
Pokaż na mapie

Nie znaleziono wolnych miejsc parkingowych. Zapraszamy wkrótce.

Lotnisko Karlowe Wary w Czechach

Port lotniczy Karlowe Wary znajduje się w Czechach w miejscowości Olšová Vrata, około sześciu kilometrów od centrum miasta Karlowe Wary. Lotnisko Karlowe Wary jest czwartym co do ilości ruchu pasażerskiego lotniskiem w Czechach. O tej wysokiej pozycji decyduje dogodna lokalizacja, dobry stan techniczny, niewielka odległość od miasta, będącego światowej sławy uzdrowiskiem i obiektem turystycznym, a także znaczenie w regionie, jak i bliskość granicy z sąsiednimi państwami.

W hali odlotów portu lotniczego dostępne są trzy sklepy wolnocłowe o następującym asortymencie: papierosy i cygara, alkohol, słodycze, perfumy oraz małe prezenty. Dostępny jest tam również bar przekąskowy. Na lotnisku można korzystać także z bezpłatnego wi-fi, które dostępne jest w hali przylotów, hali odlotów, sali publicznej oraz w restauracji. Panoramiczny taras oferuje pasjonatom możliwość obserwowania ruchu na lotnisku. Wykonywanie fotografii nie jest w tym przypadku zabronione.

Jak dojechać na Parking Karlowe Wary?

Istnieje wiele możliwości dotarcia na parking lotniska Karlowe Wary w zależności od osobistych preferencji. Podróżując samochodem z Karlowych War i Pragi, należy zjechać z drogi numer 6 (E48) w pobliżu pola golfowego Golf Resort Karlovy Vary. Nastepnie należy skręcić w ulicę Hornicką, by wjechać do miasta Olšová Vrata.

Do portu lotniczego można dojechać drogą Revolucni i u Rybnicka. W przypadku poruszania się transportem publicznym, na lotnisko dojechać można linią autobusową numer 8, kursującą regularnie według dostępnego na stronie internetowej rozkładu.

Parking oficjalny Karlowe Wary

Naprzeciwko głównego budynku międzynarodowego portu lotniczego Karlowe Wary mieści się parking samochodowy, zarówno krótkoterminowy i długoterminowy. Stanowiska do parkowania są w odpowiedni sposób oznaczone. Najbliżej budynku lotniska położone są miejsca przeznaczone na użytek osób niepełnosprawnych. Parking jest niestrzeżony.

Postój krótkoterminowy i długoterminowy na wyznaczonych oficjalnych parkingach jest całkowicie bezpłatny.

Tani i bezpieczny parking Karlowe Wary

Parking dla samochodów na międzynarodowym lotnisku Karlowe Wary znajduje się naprzeciwko głównego budynku lotniska. Postój krótkoterminowy i długoterminowy na wyznaczonych oficjalnych parkingach jest całkowicie bezpłatny. Parking portu lotniczego Karlowe Wary jest bezpiecznym miejscem na pozostawienie samochodu za sprawą bliskości głównego budynku lotniska, którego teren ze zrozumiałych względów poddawany jest stałej kontroli oraz ochronie. Dzięki temu można bez obaw cieszyć się podróżą, nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu.

Port lotniczy Karlowe Wary oferuje podróżnym w pełni bezpłatny parking, na którym pozostawienie samochodu nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Dojazd do miasta Karlowe Wary

Transport autobusem do miasta Karlowe Wary zapewnia Firma Transportowa Karlowe Wary, a.s., linią numer 8, która kursuje regularnie z portu lotniczego. Na zewnątrz terminala lotniczego znajduje się postój taksówek. Lotnisko nie posiada oficjalnego przewoźnika taksówek. Wszelkie informacje na temat kursów można uzyskać pod następującym numerem telefonu: +420 353 360 611.

Na lotnisku Karlowe Wary znajdują się również wypożyczalnie samochodów lokalnych przedsiębiorstw, takich jak: Alimex CR, Quatromarket oraz Golem.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Karlowe Wary?

Rezerwacja miejsca parkingowego na lotnisku Karlowe Wary odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej PARKLOT. Należy w tym formularzu podać datę i godzinę przyjazdu oraz odjazdu. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza rezerwacji, podróżny otrzymuje potwierdzenie SMS-em.

Potwierdzenie to jest także wysyłane na adres e-mail, które należy wydrukować i przedstawić na parkingu. Rezerwacja miejsca parkingowego w ten sposób pozwala na odciążenie kwestiami logistycznymi związanymi z podróżą i umożliwienie skupienia się na tym, co najważniejsze - na czerpaniu radości z odkrywania nowych miejsc.

parking lotnisko Czechy, parking lotnisko Czechy, Karlowe Wary parking, karlowe wary lotnisko, karlowe wary lotnisko