Parking Lotnisko Kraków Balice

dojazd w 4min
4.9

EURO Parking Balice

Wydajne oświetlenie, monitoring, wykwalifikowana kadra i wysokiej klasy nawierzchnia sprawią, że gdy udasz się w podróż lotniczą Twoje auto zostanie dobrych rękach... więcej

407 dni

dojazd w 5min
4.7

Kraków KING Balice

Parking jest monitorowany. ogrodzony i oświetlony. Obiekt jest objęty ubezpieczeniem PZU. Transfer na lotnisko oraz powrotny w cenie parkingu... więcej

49.9851.00zł7 dni

Lotnisko Kraków im. Jana Pawła II zostało przeznaczone dla użytku lotnictwa cywilnego w 1964 roku. Obecnie to drugi polski port lotniczy pod względem liczby odprawionych pasażerów oraz operacji lotniczych. Lotnisko oferuje usługi wielu znanych linii lotniczych, na przykład LOT, Ryanair, Lufthansa, a także EasyJet i Nowegian.

Jak dojechać na lotnisko Kraków – Balice?
Port lotniczy znajduje się około 11 kilometrów na zachód od centrum Krakowa, przy ulicy Kpt. M. Medweckiego 1 w miejscowości Balice. W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska przebiega autostrada A4, droga ekspresowa S7 oraz droga wojewódzka nr 774. Najlepiej kierować się właśnie tymi drogami.

Parking Balice
Nasza firma oferuje tanie, bo już od 5 zł za dobę, miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Ponadto, dbając o komfort klientów, zapewniamy również bezpłatny przejazd busem z parkingu pod terminal i z powrotem. Z usługi można skorzystać za pomocą Internetu, co zajmuje zaledwie 5 sekund. Najważniejsze jest jednak to, że nasz parkingi są bardzo bezpieczne, oświetlone i posiadają ubezpieczenie.