Malaga Airport Parking

Parking Lotnisko Malaga

Calle Quimera, 3, 29004 Málaga, Hiszpania

PARKLOT > Lotnisko Malaga Costa del Sol > Parking Malaga Airport Parking

Ogólne

Wybierz parking na lotnisku w Maladze i ciesz się lotem

Ten parking specjalizuje się w oferowaniu usługi parkingowego i oferuje najbardziej konkurencyjne ceny w swojej kategorii z parkingu lotniskowego w Maladze . Musisz tylko podjechać do terminalu odlotów na lotnisku, gdzie odbiorą Twój pojazd i zabiorą go na parking lotniska w Maladze, gdzie zajmą się nim do czasu powrotu z podróży. Po dostawie zostanie skontrolowany stan samochodu, aby uniknąć nieporozumień przy jego zwrocie. Po powrocie zadzwoń przy lądowaniu, a pracownik odwiezie Twój samochód do umówionego punktu. Możliwość pozostawienia samochodu na lotnisku w Maladze jest bardzo wygodna i pozwala zaoszczędzić czas i komplikacje. Dokonując rezerwacji online, otrzymasz e-mail z dokładnymi instrukcjami, opisem punktu dostawy oraz numerem telefonu, pod który musisz zadzwonić przed przyjazdem.

Obiekty

Parking na lotnisku w Maladze oferuje dwie opcje parkowania dla Twojego samochodu, gdy opuszczasz samochód na lotnisku w Maladze. Powierzchnie zewnętrzne mają mur obwodowy a powierzchnie wewnętrzne są zamknięte i zadaszone.Na parkingu istnieje możliwość umycia auta ale jest to usługa dodatkowa i nie jest wliczona w cenę.

Bezpieczeństwo Twojego samochodu

Parking na lotnisku w Maladze jest wyposażony w kamery bezpieczeństwa i całodobowy monitoring. Masz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Allianz. Bezpieczeństwo Twojego samochodu jest ich priorytetem, Twój pojazd opuści tylko parking lotniska w Maladze, aby zostać dostarczony przez zatrudnionego kierowcę.

Jak dostać się na parking w Maladze

Parking na lotnisku w Maladze znajduje się bardzo blisko lotniska, ale wystarczy podjechać do strefy odlotów Terminalu 2 na lotnisku w Maladze, obok sklepu z tytoniem. Tam kierowca czeka na odbiór samochodu. Na lotnisko w Maladze można dostać się z Marbelli, Antequery lub Motril.

Galeria

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji