Malaga Airport Parking

Parking Lotnisko Malaga

Calle Quimera, 3, 29004 Málaga, Hiszpania

PARKLOT > Lotnisko Malaga Costa del Sol > Parking Malaga Airport Parking

już od 50.00zł

Ogólne

Wybierz parking na lotnisku w Maladze i ciesz się lotem

Ten parking specjalizuje się w oferowaniu usługi parkingowego i oferuje najbardziej konkurencyjne ceny w swojej kategorii z parkingu lotniskowego w Maladze . Musisz tylko podjechać do terminalu odlotów na lotnisku, gdzie odbiorą Twój pojazd i zabiorą go na parking lotniska w Maladze, gdzie zajmą się nim do czasu powrotu z podróży. Po dostawie zostanie skontrolowany stan samochodu, aby uniknąć nieporozumień przy jego zwrocie. Po powrocie zadzwoń przy lądowaniu, a pracownik odwiezie Twój samochód do umówionego punktu. Możliwość pozostawienia samochodu na lotnisku w Maladze jest bardzo wygodna i pozwala zaoszczędzić czas i komplikacje. Dokonując rezerwacji online, otrzymasz e-mail z dokładnymi instrukcjami, opisem punktu dostawy oraz numerem telefonu, pod który musisz zadzwonić przed przyjazdem.

Obiekty

Parking na lotnisku w Maladze oferuje dwie opcje parkowania dla Twojego samochodu, gdy opuszczasz samochód na lotnisku w Maladze. Powierzchnie zewnętrzne mają mur obwodowy a powierzchnie wewnętrzne są zamknięte i zadaszone.Na parkingu istnieje możliwość umycia auta ale jest to usługa dodatkowa i nie jest wliczona w cenę.

Bezpieczeństwo Twojego samochodu

Parking na lotnisku w Maladze jest wyposażony w kamery bezpieczeństwa i całodobowy monitoring. Masz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Allianz. Bezpieczeństwo Twojego samochodu jest ich priorytetem, Twój pojazd opuści tylko parking lotniska w Maladze, aby zostać dostarczony przez zatrudnionego kierowcę.

Jak dostać się na parking w Maladze

Parking na lotnisku w Maladze znajduje się bardzo blisko lotniska, ale wystarczy podjechać do strefy odlotów Terminalu 2 na lotnisku w Maladze, obok sklepu z tytoniem. Tam kierowca czeka na odbiór samochodu. Na lotnisko w Maladze można dostać się z Marbelli, Antequery lub Motril.

Galeria

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności