Panorama

Wolności 39, 42-625 Pyrzowice

50.460008, 19.071047

PARKLOT > Lotnisko Lotnisko Katowice Pyrzowice > Parking Panorama

już od 50.00zł

Ogólne

Parking Panorama zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Portu lotniczego Katowice - Pyrzowice, w odległości zaledwie 700m od terminalu lotniczego. Nowopowstałe, nowoczesne miejsce, które zagwarantuje bezpieczeństwo pozostawionych aut.

Zapewniamy darmowy transfer naszych Klientów zarówno na lotnisko, jak i odbiór po podróży, o każdej porze dnia i nocy. Nasze usługi są wykonywane w najwyższej jakości. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, jak i aut pozostawionych pod naszą opieką. Parking jest ubezpieczony, całodobowo monitorowany i oświetlony.

W razie awarii samochodu, udzielimy niezbędnej pomocy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, korzystając z rezerwacji Parklot oszczędzają Państwo swój czas, a zyskują gwarancje wolnego miejsca.

Galeria

Opinie

4.7

Andrzej Skibiński

Piotr Moryto

Joanna Wrona

Szybki i bezproblemowy transfer z lotniska i na lotnisko. Ledwo zadzwoniłam po transfer a już był na miejscu - około 5 minut. POLECAM.

Karolina

W

Bardzo niemiła obsługa niestety .

Dr Alban

Wszystko w porządku. Jedynym minusem były ciasno zaparkowane samochody,bo trzeba było ostrożnie otwierać drzwi,ale parking był prawie cały zapełniony, więc pewnie dlatego. Mili właściciele.Polecam!

Tomasz Trzeciak

Wszystko ok..polecam.

Jacek Schoepe

Ewa Sieradzka

Czytaj więcej: Opinie o parkingu Panorama (177)

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji