Krzysztof H.
5.00/5
relacja
Jacek o.
5.00/5
Wszystko ok
Mariusz B.
4.75/5
z chęcią doplaciłbym więcej za miejsce z zadaszeniem. Może na przyszłość warto rozwarzyć kilka miejsc, które oferują taki typ usługi.
Pawel B.
5.00/5
Napewno będę jeszcze korzystać z waszych usług. Serdecznie pozdrawiam
Krzysztof D.
5.00/5
Wszystko idealnie 5/5
EWA B.
4.75/5
Parking godny polecenia. Szybka obsługa, natychmiastowy transfer mimo wcześniejszego przyjazdu na parking o całą godzinę. Podoba mi się fakt przesłania inf. przypominającej o dniu przyjazdu na parking, o dniu odebraniu samochodu oraz i przesłane podziękowanie za skorzystanie z parkingu. To formy grzecznościowe, które świadczą o właścicielu.
Leszek P.
5.00/5
Obsługa na najwyższym poziomie. Transfer to mistrzostwo. Obsluga transferu super fachowa I miła.
Anna A.
5.00/5
Bardzo dobry kontakt, szybki transport i czysty i pachnący samochód 😀
Irena N.
5.00/5
NARESZCIE ZNALAZAM PARKING Z MOICH MARZEŃ. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bogusław Ś.
5.00/5
dziękuję za profesjonalną obsługę