Opinie o P12 (Parking Gdańsk)

Klienci, którzy zarezerwowali miejsce na tym parkingu za pośrednictwem naszej strony oceniają go na 4.1/5 na podstawie 222 opinii.
4.1/5
Opinie: 222
Zablokowanych opinii: 2
Łatwość dojazdu
4.6 / 5
Standard parkingu
3.6 / 5
Obsługa parkingu
4.2 / 5
Jakość transferu
4.2 / 5

Piotr S.

4.00/5

01.06.2026 09:28
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
3/5
Obsługa parkingu
3/5
Jakość transferu
5/5

brak przepływu informacji między wami a obsługą parkingu. Kierowca busa zażądał potwierdzenia mailowego zapłaty za parking, nie powinno tak być, powinniście im przekazywać informację, że parking jest opłacony. Nie każdy ma możliwość odczytania maila z telefonu, ja akurat nie miałem i doszło do niepotrzebnej scysji.


Marian B.

2.00/5

28.05.2026 08:09
Łatwość dojazdu
2/5
Standard parkingu
2/5
Obsługa parkingu
2/5
Jakość transferu
2/5

Odwiozła nas Pani z parkingu na lotnisko Bardzo zabrudzonym samochodem


Weronika

3.25/5

25.05.2026 20:23
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
2/5
Obsługa parkingu
2/5
Jakość transferu
5/5

Parking bez nadzoru, auta zaparkowane w przejazdach. Numer telefonu z sms ciągle zajęty, długo czekaliśmy na wjazd.


ROBERT K.

4.50/5

25.05.2026 18:37
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

szybki kontakt


Jacek M.

4.25/5

04.05.2026 13:09
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
4/5

Do właścicieli parkingu, 1. Warto zainwestować jeżeli to można nazwać inwestycją w zestaw słuchawkowy albo głośno mówiący dla kierowcy busa, chłopak w końcu straci prawo jazdy, cały czas odbiera tel. bo musi o bezpieczeństwie nie wspomnę 2.Oznakowanie busów, zwykła kartka A4 z nazwą i konkretnym numerem parkingu, taka prosta sprawa 3. Brak możliwości wjazdu i wyjazdu z parkingu podczas nieobecności kierowcy, wystarczy kamera czytająca nr.rejestracyjny Takie rozwiązanie to standard na większości parkingów ale jak widzę nie w Gdańsku


Ilona G.

5.00/5

03.05.2026 14:10
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Wszystko super


KONRAD W.

5.00/5

24.04.2026 11:14
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

polecać, polecać i jeszcze raz polecać :-)


Maciej F.

2.50/5

30.03.2026 16:52
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
1/5
Obsługa parkingu
2/5
Jakość transferu
3/5

To nie parking, to klepisko nawet dobrze nie utwardzone, pełne śmieci. Na pewno więcej z tego parkingu nie skorzystam. IE wiem czy jakiś monitoring tam jest, obawiam się że strzeżony to tylko z nazwy. Z transferu nie korzystałem.


Damian M.

4.75/5

29.03.2026 12:25
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Trochę nie równo i w deszczowe dni może być problem ale tak to OK


Tigran A.

4.50/5

22.03.2026 12:10
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
4/5

It's only 10 min walking distance from the main terminal, so the location is good. Though the place is not lit, they apparently have other means of monitoring the parking lot. My vehicle was safe and I liked the service. Thank you also for promptly answering the phone.


Czytaj więcej...