Piotr S.
4.00/5
brak przepływu informacji między wami a obsługą parkingu. Kierowca busa zażądał potwierdzenia mailowego zapłaty za parking, nie powinno tak być, powinniście im przekazywać informację, że parking jest opłacony. Nie każdy ma możliwość odczytania maila z telefonu, ja akurat nie miałem i doszło do niepotrzebnej scysji.
Marian B.
2.00/5
Odwiozła nas Pani z parkingu na lotnisko Bardzo zabrudzonym samochodem
Weronika
3.25/5
Parking bez nadzoru, auta zaparkowane w przejazdach. Numer telefonu z sms ciągle zajęty, długo czekaliśmy na wjazd.
ROBERT K.
4.50/5
szybki kontakt
Jacek M.
4.25/5
Do właścicieli parkingu, 1. Warto zainwestować jeżeli to można nazwać inwestycją w zestaw słuchawkowy albo głośno mówiący dla kierowcy busa, chłopak w końcu straci prawo jazdy, cały czas odbiera tel. bo musi o bezpieczeństwie nie wspomnę 2.Oznakowanie busów, zwykła kartka A4 z nazwą i konkretnym numerem parkingu, taka prosta sprawa 3. Brak możliwości wjazdu i wyjazdu z parkingu podczas nieobecności kierowcy, wystarczy kamera czytająca nr.rejestracyjny Takie rozwiązanie to standard na większości parkingów ale jak widzę nie w Gdańsku
Ilona G.
5.00/5
Wszystko super
KONRAD W.
5.00/5
polecać, polecać i jeszcze raz polecać :-)
Maciej F.
2.50/5
To nie parking, to klepisko nawet dobrze nie utwardzone, pełne śmieci. Na pewno więcej z tego parkingu nie skorzystam. IE wiem czy jakiś monitoring tam jest, obawiam się że strzeżony to tylko z nazwy. Z transferu nie korzystałem.
Damian M.
4.75/5
Trochę nie równo i w deszczowe dni może być problem ale tak to OK
Tigran A.
4.50/5
It's only 10 min walking distance from the main terminal, so the location is good. Though the place is not lit, they apparently have other means of monitoring the parking lot. My vehicle was safe and I liked the service. Thank you also for promptly answering the phone.