Dein Stellplatz

Parking Lotnisko Brandenburg

Hufenweg 16, 12526 Berlin

52.3979409, 13.5510953

PARKLOT > Lotnisko Berlin Brandenburg > Parking Dein Stellplatz

już od 133.95zł

Ogólne

Twój parking na lotnisku Berlin BER Brandenburg

Dein Stellplatz, mając do dyspozycji ponad 1.500 miejsc parkingowych przy lotnisku Berlin-Brandenburg jest największym usługodawcą w zakresie miejsc parkingowych przy lotnisku Off-Airport.

Nowootwarty obiekt parkingowy wyróżnia się bliskością do lotniska, która jest nie do pobicia i jest najnowocześniejszy w swoim rodzaju. Szeroka oferta miejsc parkingowych XXL, strzeżonych, komfortowych.

Najbardziej komfortowy dojazd na lotnisko Berlin

Transfer na lotnisko wliczony jest w cenę parkingu i trwa mniej niż 5 minut. Bezpłatny transfer dotyczy do 4 osób - każda dodatkowa osoba płaci 22 Zł za przejazd. Transfer innych osób niż zgłoszone w rezerwacji, może być dodatkowo zakupiony przez Najemcę. Każda osoba i odcinek drogi kosztuje dodatkowo 43 Zł. Nowe klimatyzowane, dostosowane do przewozu dzieci busy transferowe, zawiozą Ciebie i współpodróżujących na lotnisko, w czasie dopasowanym do Twoich potrzeb, bez taktu półgodzinnego!

Na parkingu obecny jest personel przez 24h, parking jest ogrodzony i monitorowany w całości. Nie ma konieczności pozostawienia klucza w sejfie! Opcjonalnie można wykupić dodatkowe usługi, takie jak złożenie klucza w sejfie.

Przy transferze powyżej 4 osób wymagana jest dodatkowa opłata w postaci 22zł od osoby

Galeria

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji
`