Key-Parking

Parking Aeropuerto Brandenburg

Hufenweg 16, 12526 Berlin

52.3979409, 13.5510953

PARKLOT > Aeropuerto de Berlín-Brandeburgo > Parking Key-Parking

Información general

Parking lotnisko Berlin - Informacje aktualne w związku Covid19

Zależnie od obciążenia może wystąpić konieczność oddania klucza. Zaparkuj samochód na wyznaczonym miejscu odprawy, a następnie idź do biura. Tam zostaniesz poinformowany, czy możesz zatrzymać swój klucz, czy oddać go do depozytu. Oddaj kluczyki pracownikowi w biurze. Pracownik sprawdzi stan auta i stan licznika. Następnie zawieziemy samochód na wybrane miejsce parkingowe. Wszystkie samochody są zaparkowane zależnie od daty odbioru, dlatego pozostawienie kluczy jest konieczne. Do powrotu twoje klucze są przechowane w sejfie. Jeżeli w momencie twojego przyjazdu jest wolne miejsce parkingowe, samochód może być zaparkowany bez konieczności przekazania klucza.

Ze względu na mniejszą liczbę rezerwacji, praca kierowców jest planowana w godzinach, które zostały podane przez klienta podczas dokonywania rezerwacji. Zmiany czasu przyjazdu dokonane do 24 godzin przed planowanym przyjazdem zostaną uwzględnione w planowaniu personelu. W przypadku braku uzgodnionego wcześniej czasu przyjazdu, nie możemy zagwarantować, że na miejscu będzie kierowca.

Twój parking na lotnisku Berlin Brandenburg

Dein Stellplatz, mając do dyspozycji ponad 1.500 miejsc parkingowych przy lotnisku Berlin-Brandenburg jest największym usługodawcą w zakresie miejsc parkingowych przy lotnisku Off-Airport.

Nowootwarty obiekt parkingowy wyróżnia się bliskością do lotniska, która jest nie do pobicia i jest najnowocześniejszy w swoim rodzaju. Szeroka oferta miejsc parkingowych XXL, strzeżonych, komfortowych. Kierowcy na parkingu posługują się wyłącznie językiem niemieckim. Kontakt w języku polskim jest dostępny tylko poprzez email lub poprzez telefon od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

Najbardziej komfortowy dojazd na lotnisko Berlin Brandenburg

Transfer na lotnisko wliczony jest w cenę parkingu i trwa 5-10 minut (zależnie od terminalu). Bezpłatny transfer dotyczy do 4 osób - Przy transferze powyżej 4 osób wymagana jest dodatkowa opłata w postaci 5€ od osoby.

Transfer innych osób niż zgłoszone w rezerwacji, może być dodatkowo zakupiony przez Najemcę. Każda osoba i odcinek drogi kosztuje dodatkowo 10€. Nowe klimatyzowane, dostosowane do przewozu dzieci busy transferowe, zawiozą Ciebie i współpodróżujących na lotnisko, w czasie dopasowanym do Twoich potrzeb, bez taktu półgodzinnego!

Parking jest ogrodzony i monitorowany w całości. Nie ma konieczności pozostawienia klucza w sejfie! Opcjonalnie można wykupić dodatkowe usługi, takie jak złożenie klucza w sejfie. Transfery rozpoczynają się o godzinie 3:00.

Parking lotnisko Berlin - parking szyty na miarę

Prawie wszystko pasuje do naszych dużych, wygodnych autobusów . Każdy klient może zabrać ze sobą bezpłatnie dużą walizkę i bagaż podręczny.

Chętnie przewozimy również nieporęczny bagaż (np. bagaż rowerowy, bagaż golfowy, deska surfingowa, bagaż narciarski itd.) za dodatkową opłatę. Proszę wskazać w uwagach. Płatność na miejscu gotówką w Euro.

Deska surfingowa 15€

Torba golfowa 9€

Bagażnik do roweru 15€

Inne 9€ (np. dodatkowa walizka, Skrzynka do transportu psów)

Wózek inwalidzki 0€

Wózek dziecięcy 0€

Fotelik dziecięcy 0€

Galería de fotos

Mapa

Reserva

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji