Noroparking

Parking Lotnisko Alicante

Aeropuerto de Alicante-Elche, 03195. Alicante - Elche

PARKLOT > Lotnisko Alicante-Elche > Parking Noroparking

już od 50.00zł

Ogólne

Norparking

Ten parking na lotnisku w Alicante jest otwarty 24 godziny na dobę, więc możesz zostawić swój pojazd w dowolnym momencie, niezależnie od godziny odlotu. To samo można powiedzieć o czasie odbioru. Ponadto oferuje bezpłatny autobus, który zabierze Cię do terminalu odlotów po opuszczeniu samochodu i z terminalu przylotów do jego obiektów, gdy będziesz chciał ponownie nim jechać. Ponadto, jeśli chcesz, możesz poprosić o pełną usługę prania. W ten sposób, kiedy opuścisz to lotnisko parkingowe w Alicante, Twój samochód będzie lśnił.

Bezpieczeństwo w Noparking

Bezpieczeństwo na tym tanim parkingu na lotnisku w Alicante jest bezdyskusyjne. Wynika to głównie z faktu, że jest on monitorowany za pomocą rozbudowanego systemu kamer przez 24 godziny na dobę. Ponadto przez cały dzień za zarządzanie parkingiem odpowiadają pracownicy ochrony, więc nie będziesz musiał martwić się o swój pojazd podczas podróży z Parking na lotnisku w Alicante .

Jak dostać się do Noparking Alicante

Dojazd do Noparking Alicante jest bardzo prosty. Jeśli jedziesz z autostrady A7, zjedź zjazdem 22 w kierunku lotniska El Altet, który prowadzi do dróg N-340 i N-332. Znajdziesz się w tym momencie na N-338. Jedź prosto przez 1,5 kilometra i skręć w zjazd w kierunku lotniska. Aby dostać się na ten parking przy lotnisku Alicante, wjedź na prawy pas i kieruj się znakami pod napisem „General Aviation, T. carga”. Jedź dalej prosto aż do ronda z oznaczeniem „SALIDA Todos Direccions Torrellano”. Kontynuuj tam przez 600 metrów wzdłuż CV-852, a dotrzesz do tego lotniska parkingowego w Alicante.

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji