Noroparking

Parking Lotnisko Alicante

Aeropuerto de Alicante-Elche, 03195. Alicante - Elche

PARKLOT > Lotnisko Alicante-Elche > Parking Noroparking

już od 50.00zł

Ogólne

Norparking

Ten parking na lotnisku w Alicante jest otwarty 24 godziny na dobę, więc możesz zostawić swój pojazd w dowolnym momencie, niezależnie od godziny odlotu. To samo można powiedzieć o czasie odbioru. Ponadto oferuje bezpłatny autobus, który zabierze Cię do terminalu odlotów po opuszczeniu samochodu i z terminalu przylotów do jego obiektów, gdy będziesz chciał ponownie nim jechać. Ponadto, jeśli chcesz, możesz poprosić o pełną usługę prania. W ten sposób, kiedy opuścisz to lotnisko parkingowe w Alicante, Twój samochód będzie lśnił.

Bezpieczeństwo w Noparking

Bezpieczeństwo na tym tanim parkingu na lotnisku w Alicante jest bezdyskusyjne. Wynika to głównie z faktu, że jest on monitorowany za pomocą rozbudowanego systemu kamer przez 24 godziny na dobę. Ponadto przez cały dzień za zarządzanie parkingiem odpowiadają pracownicy ochrony, więc nie będziesz musiał martwić się o swój pojazd podczas podróży z Parking na lotnisku w Alicante .

Jak dostać się do Noparking Alicante

Dojazd do Noparking Alicante jest bardzo prosty. Jeśli jedziesz z autostrady A7, zjedź zjazdem 22 w kierunku lotniska El Altet, który prowadzi do dróg N-340 i N-332. Znajdziesz się w tym momencie na N-338. Jedź prosto przez 1,5 kilometra i skręć w zjazd w kierunku lotniska. Aby dostać się na ten parking przy lotnisku Alicante, wjedź na prawy pas i kieruj się znakami pod napisem „General Aviation, T. carga”. Jedź dalej prosto aż do ronda z oznaczeniem „SALIDA Todos Direccions Torrellano”. Kontynuuj tam przez 600 metrów wzdłuż CV-852, a dotrzesz do tego lotniska parkingowego w Alicante.

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności