PARKLOT > Artykuły > Podróżowanie z rodziną dzięki parking-lotnisko.pl

Podróżowanie z rodziną dzięki parking-lotnisko.pl

Pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku jest niezwykle wygodne i bezpieczne. Podróż z całą rodziną wymaga zadbania o kwestie logistyczne, noclegowe oraz spakowania często sporej ilości bagaży. Ta ostatnia kwestia jest znacznie ułatwiona wtedy, gdy wybierzemy auto jako nasz środek transportu na lotnisko. Nie musimy korzystać z taksówek i bez problemu możemy zmieścić potrzebne rzeczy. Wybierając parking-lotnisko.pl zyskujemy pewność najlepszej obsługi i całkowitego bezpieczeństwa, zatem nie musimy martwić się o pozostawienie auta w podejrzanych miejscach.

parking-lotnisko.pl

Na parking-lotnisko.pl własnym autem - dlaczego warto?

Zaletą dotarcia autem na lotnisko Chopina jest fakt, że po drodze na lotnisko możemy zwiedzić miasto, przy okazji oglądając najciekawsze zabytki. To doskonały relaks przed podróżą pozwalający naładować baterie i dodać energii całej rodzinie. Przyjazd swoim samochodem na lotnisko jest z pewnością komfortowy. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z zaufanego parkingu przy lotnisku, który oferuje miejsca parkingowe przez siedem dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy. Zazwyczaj podczas dłuższego postoju skorzystać możemy z rabatów i zniżek, które pozwolą nam zaoszczędzić. Koszt wynajęcia miejsca na parkingu Okęcie nie jest wysoki, dlatego nie uszczupli znacząco naszego budżetu przeznaczonego na podróże. 

Pamiętajmy o tym, że dojechanie na parking-lotnisko.pl własnym samochodem daje nam poczucie niezależności. Jest to bardzo ważny aspekt, z którego coraz chętniej korzysta sporo osób. Dodatkowo, wybierając rzetelną firmę oferującą miejsca parkingowe, zyskujemy pewność najlepszej obsługi i całkowitego bezpieczeństwa. 

Jak dojechać na Lotnisko Okęcie?

Lotnisko Okęcie w Warszawie jest jednym z najbardziej znanych lotnisk w naszym kraju, z którego każdego roku korzystają tłumy klientów. Okazuje się, że jest ono położone niedaleko od centrum miasta, dlatego dojazd autem nie powinien sprawić nam większego problemu.

  • Udając się autem z okolic Dworca Centralnego, dojedziemy do celu w 15 minut. Najprostszą drogą jest trasa na zachód do Placu Zawiszy. Kolejnym krokiem jest wjazd w ulicę Raszyńską, następnie w ulicę Żwirki i Wigury. Później jedziemy prosto, aż do skrzyżowania z ul. 17 stycznia - po nim skręcamy w prawo i docieramy na miejsce.
  • Podróż autem z południowej części Polski (Kraków, Katowice) także nie powinna nam sprawić większego problemu. Dojechać należy do Janek (trasa 7 i 8), skąd jedziemy Al. Krakowską w kierunku centrum stolicy. Kilometr za pętlą tramwajową na Okęciu skręcamy w prawo w ul. 17 stycznia. Ostatnim etapem jest jazda ulicą Żwirki i Wigury, skąd dotrzemy z łatwością na Lotnisko Okęcie w Warszawie.
  • Wyruszając z Poznania i okolic wybierzmy trasę nr 2. Na lotnisko dojedziemy, skręcając w prawo w ulicę Dźwigową, skąd podróż kontynuować będziemy ulicami; Globusową, Chrobrego, Kleszczową, Łopuszaską i Hynka. Z Hynka skręcić należy w Żwirki i Wigury, gdzie po przejechaniu około kilometra dotrzemy pod Terminal A Lotniska Okęcie.
  • Jeśli chodzi o wyjazd samochodem na Okęcie z Gdańska i okolic, warto wybrać trasę nr 7 od strony Łomianek, która zaprowadzi nas w ul. Wybrzeże Gdyńskie. Dobrym pomysłem będzie ominięcie centrum Warszawy, gdzie często są korki. Kolejnym etapem jest skręt w lewo na Al. Armii Krajowej, następnie kontynuowanie jazdy prosto przez Rondo Zesłańców Syberyjskich. Następnie wjeżdżamy na ul. Bitwy Warszawskiej i na ul. Banacha, skąd dojedziemy do ul. Żwirki i Wigury. Skręt w prawo doprowadzi nas do samego lotnisko, tak jak opisane jest powyżej. Na miejscu warto skorzystać z usługi parking-lotnisko.pl, jaka pozwoli nam bez problemu znaleźć miejsce postojowe dla auta na określony czas.

Parking-lotnisko.pl - parkowanie w komfortowych warunkach

Parking lotnisko oferuje klientom skorzystanie z miejsc postojowych w przypadku podróży autem do portu lotniczego Warszawa Okęcie. Wszystkie samochody są monitorowane oraz przez całą dobę ulegają ochronie, dzięki czemu możemy spać spokojnie. W tym miejscu znajduje się niecałe 1000 miejsc postojowych - skorzystać możemy z fachowej obsługi i najlepszej jakości. Ponadto, parking zapewnia konkurencyjne ceny oraz bezpłatny transfer na lotnisko i z lotniska. 

Pozostawienie auta w dogodnym miejscu w pobliżu lotniska jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zadbać o pojazd w czasie podróży samolotem. Systemy zabezpieczające znajdujące się na parkingu dbają o pojazdy każdego dnia, dzięki czemu właściciele aut zyskują gwarancję najlepszej obsługi. Dojazd na lotnisko jest niezwykle sprawny i zazwyczaj zajmuje kilka minut. Rozbudowana oferta i atrakcyjne ceny zachęcają do wybrania Parkingu przy lotnisku PARKLOT, który cieszy się sporym uznaniem wśród odbiorców. Dzięki niemu zadbamy o bezpieczeństwo auta każdego dnia.