już od 195.02zł

Ogólne

Parkowanie samochodu na parkingu przy lotnisku w Maladze

Aby wynająć usługę parkingowego na tanim parkingu Malaga, musisz zadzwonić piętnaście minut przed przybyciem na lotnisko. W ten sposób możesz przejść bezpośrednio do terminala. Profesjonalny kierowca z parkingu na lotnisku w Maladze przyjmie Cię i odbierze pojazd. Podobnie, po zwrocie samolotu i wcześniejszym powiadomieniu, personel taniego parkingu w Maladze przywiezie samochód pod terminal.

Warunki korzystania z niskobudżetowego parkingu w Maladze

Aby skorzystać z powyższej usługi, musisz zrozumieć, że musisz zostawić kluczyki do samochodu u kierowcy. Należy również zauważyć, że obecne stawki za parkowanie w pobliżu lotniska w Maladze dotyczą tylko samochodów i zawierają podatek VAT. Musisz być bardzo ostrożny ze swoimi rzeczami i jeśli zostawisz je w samochodzie, powiadom kierowcę.

Jak dostać się na parking przy lotnisku w Maladze

Parking w pobliżu lotniska w Maladze znajduje się zaledwie 400 metrów od lotniska, z którego podróż można zrobić w zaledwie minutę. Jadąc drogą N-348 można w końcu wjechać na aleję Comandante García Maroto, skręcając w prawo. Dla większego bezpieczeństwa, gdy tylko potwierdzisz rezerwację, parking na lotnisku w Maladze wyśle ​​potwierdzenie SMS-em. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo informacji na temat parkowania na lotnisku w Maladze.

Galeria

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności