Parking P38

Parking Lotnisko Modlin

Kręta 1, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

PARKLOT > Lotnisko Modlin Warszawa > Parking Parking P38

Ogólne

Parking Modlin P38 to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą dobrze rozpocząć wakacje i zostawić swój samochód na parkingu, nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo podczas urlopu.

Dogodna lokalizacja

Parking położony jest nieopodal drogi krajowej numer 62, dzięki czemu dojazd do niego jest bardzo prosty. Transfer do terminalu pasażerskiego lotniska Warszawa-Modlin zajmuje tylko kilka minut. Wszystkim naszym klientom zapewniamy przejazd na lotnisko bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Bezpieczeństwo to podstawa

Przywiązujemy szczególną wagę do zapewnienia bezpieczeństwa Państwa pojazdom. Dlatego nasz parking wyposażony jest w nowoczesny system monitoringu. W ochronie Państwa aut wspomagają nas również firmy zewnętrzne, a obsługa parkingu pełni całodobowe dyżury. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że samochód jest w dobrych rękach.

Najwyższa jakość obsługi

Poruszanie się po parkingu P38 jest bardzo komfortowe. Przez całą dobę działa na nim oświetlenie, a nawierzchnia parkingu jest utwardzana. Proponujemy Państwu również szereg usług dodatkowych. Wszystkich naszych klientów zapraszamy na darmową kawę lub herbatę. Mogą również skorzystać z pomocy elektryka samochodowego. W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji pozostaje nasza profesjonalna, wykwalifikowana obsługa. Ceny postoju zaczynają się już od 5 złotych za dobę. Serdecznie zapraszamy!

Opinie

4.5/5
Łatwość dojazdu
4.4 / 5
Standard parkingu
4.2 / 5
Obsługa parkingu
4.7 / 5
Jakość transferu
4.6 / 5

Robert P.

5.0/5

18.06.2024 11:13
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Wszystko okej


Magdalena M.

2.0/5

15.06.2024 19:16
Łatwość dojazdu
2/5
Standard parkingu
2/5
Obsługa parkingu
2/5
Jakość transferu
2/5


Jarosław K.

4.0/5

15.06.2024 12:24
Łatwość dojazdu
2/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5


Jolanta

5.0/5

13.06.2024 11:15
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Wszystko sprawnie.


KATARZYNA B.

4.0/5

10.06.2024 17:19
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
4/5

Pomocny Pan z parkingu.


Dariusz J.

5.0/5

10.06.2024 10:47
Łatwość dojazdu
5/5
Standard parkingu
5/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5

Przesympatyczny i bardzo pomocny właściciel. Polecam.


Aleksandra K.

3.75/5

26.05.2024 12:39
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
4/5
Jakość transferu
3/5

Przede wszystkim słabo oznakowany pojazd transwerujący, tylko z przodu naklejka jaki to parking a jak Pani stanęła autem tyłem w innym miejscu niż było ustalone z klientem to niestety klient stoi jak wazon 🫣


Maciej Ł.

4.5/5

26.05.2024 11:13
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
5/5
Jakość transferu
5/5


Anna B.

5.0/5

23.05.2024 13:31


Anna

4.0/5

23.05.2024 11:24
Łatwość dojazdu
4/5
Standard parkingu
4/5
Obsługa parkingu
4/5
Jakość transferu
4/5

Parking jest jedynie utwardzony, ale nam to nie przeszkadzało. Transport z/na lotnisko bez problemowy, obsługa miła i pomocna - mieliśmy awarię samochodu, pan udostępnił narzędzia i poszukał nawet części, a dodam że była już 2 w nocy :)


Czytaj więcej: Opinie o parkingu Parking P38 (772)

Mapa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287), Usługodawca niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Serwisu umową dotyczącą usługi parkingowej pomiędzy Usługodawcą a podmiotami, będącymi właścicielami parkingów, którzy prezentują swoje oferty na Serwisie Usługodawcy. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na Serwisie Usługodawcy pochodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Rolą Usługodawcy jest:

 1. Umieszczanie w serwisie ofert usług parkingowych w brzmieniu przekazywanym przez właścicieli parkingów lub osoby odpowiedzialne za współpracę, w tym w zakresie cen. Usługodawca nie ma bowiem wpływu na wysokość ww. cen, nie modyfikuje ich oraz zawsze przekazuje najbardziej aktualne ceny, jakie udostępniają Parkingi oraz Partnerzy.

 1. Udzielanie podróżnym mailowo następujących informacji dotyczących głównych właściwości usługi:

 • lokalizacja Parkingu, dane kontaktowe do obsługi Parkingu;

 • Informacji dotyczących transferów, ewentualnie ich braku, w szczególności czasu ich trwania;

 • wszelkich udogodnieniach oferowanych przez Parking;

 • informacji o wymaganiach językowych, w przypadku, gdy skorzystanie przez podróżnego z niektórych usług parkingowych będzie zależało od skutecznej komunikacji ustnej;

 • informacji o dostępności usług parkingowych dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także, na wniosek podróżnego, dokładne informacje na temat możliwości ich dostosowania do jego potrzeb.

 1. Umieszczanie w serwisie informacji o:

 • cenie usługi parkingowej i sposobie dokonania zapłaty;

 • rodzaju dodatkowych kosztów, którymi Użytkownik może zostać obciążony;

 • prawie do rozwiązania przez Użytkownika umowy dotyczącej Usługi parkingowej w czasie przewidzianym przez Regulamin Serwisu przed rozpoczęciem Usługi parkingowej;

 • nazwie handlowej, adresie, wskazówkach dojazdu i godzinach pracy parkingu.

 1. Umożliwienie rezerwacji i zakupu usługi parkingowej oraz usług dodatkowych oferowanych przez Parking.

 1. Umożliwienie zakupu do usługi parkingowej ubezpieczenia oferowanego przez Partnera zewnętrznego niezwiązanego umową z Parkingiem – Inter Partner Assistance S.A.

 1. Dostarczanie indywidualnych informacji handlowych o ofertach Użytkownikom, którzy skontaktowali się z Serwisem za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 1. Prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych przez Użytkownika Umów, przez co rozumie się w szczególności przekazywanie informacji dotyczących rezerwacji od Parkingu oraz przekazywanie informacji od firmy ubezpieczeniowej, w przypadku takiego zakupu przez Użytkownika.

 1. Umożliwienie Użytkownikowi dokonywania zmian w rezerwacji w czasie przewidzianym przez Regulamin, przekazywanie wszelkich innych informacji mających wpływ na realizację Usługi parkingowej, a także wsparcie w zakresie komunikacji Użytkownika z Parkingiem w trakcie trwania Usługi parkingowej.

 1. Rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w ofercie Serwisu oraz obsługi posprzedażowej.

Rolą Parkingu jest:

 • dostarczanie do Usługodawcy ofert parkingu, w tym informacji o cenie usługi obejmującej w szczególności postój samochodu na terenie parkingu oraz ceny dodatkowych usług, z których korzysta Użytkownik;

 • dostarczanie do Usługodawcy danych i informacji niezbędnych do realizacji Usług parkingowych;

 • udostępnianie Usługodawcy prezentacji zdjęć parkingu i samochodów transferowych w dostarczanych do Usługodawcy ofertach;

 • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;

 • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Parking.

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji