już od 442.26zł

Ogólne

Parking zlokalizowany przy lotnisku Frankfurt nad Menem

Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1 wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów doceniających tradycyjne rozwiązanie jakim jest usługa transferowania na lotnisko w dniu wylotu oraz powrotnego transferu z lotniska na parking.

Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1 to miejsce zlokalizowane w bliskiej odległości od lotniska Frankfurt nad Menem (FRA). Transfer zajmuje zaledwie 6 minut! Odbywa się on komfortowymi dla pasażerów busami.

Po dokonaniu rezerwacji koniecznie zapoznaj się ze wskazówkami dojazdu znajdującymi się na potwierdzeniu oraz poniżej.

INSTRUKCJE:

W dniu wyjazdu rozpoczynacie Państwo swoją podróż od naszego parkingu niedaleko lotniska we Frankfurcie. Aby nic nie stanęło na przeszkodzie w Państwa podróży, prosimy o przybycie na nasz parking co najmniej 3 godziny przed godziną odlotu.

Adres do urządzenia nawigacyjnego: Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1 Am Weiher 20, 65451 Kelsterbach

Nasz zespół natychmiast zawiezie Państwa naszym busem na lotnisko we Frankfurcie: Terminal 1 Strefa odlotów (na górze) Terminal 2 strefa odlotów/przylotów Życzymy miłego pobytu!

Po powrocie prosimy o kontakt bezpośrednio po wylądowaniu na lotnisku we Frankfurcie pod numerem telefonu: +496107 - 6969880.

Nasza obsługa czekać będzie na Państwa w następujących miejscach lotniska we Frankfurcie: Terminal 1 Strefa odlotów (na górze), drzwi C7 Terminal 2 Strefa Odlotów/Przylotów, drzwi E9

Galeria

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności