już od 310.72zł

Ogólne

Parking zlokalizowany przy lotnisku Frankfurt nad Menem

Mein Valet P1 wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów doceniających tradycyjne rozwiązanie jakim jest usługa transferowania na lotnisko w dniu wylotu oraz powrotnego transferu z lotniska na parking.

Mein Valet P1 to miejsce zlokalizowane w bliskiej odległości od lotniska Frankfurt nad Menem (FRA). Transfer zajmuje zaledwie 11 minut! Odbywa się on komfortowymi dla pasażerów busami.

Po dokonaniu rezerwacji koniecznie zapoznaj się ze wskazówkami dojazdu znajdującymi się na potwierdzeniu oraz poniżej.

INSTRUKCJE:

W dniu wyjazdu rozpoczynacie Państwo swoją podróż od naszego parkingu niedaleko lotniska we Frankfurcie. Aby nic nie stanęło na przeszkodzie w Państwa podróży, prosimy o przybycie na nasz parking co najmniej 3 godziny przed godziną odlotu.

Adres do urządzenia nawigacyjnego: Mein-Flughafenparkplatz-Frankfurt P1 Mergenthaler Allee 49-53 65760 Frankfurt-Eschborn

Nasz zespół natychmiast zawiezie Państwa naszym busem na lotnisko we Frankfurcie: Terminal 1 Strefa odlotów (na górze) Terminal 2 strefa odlotów/przylotów Życzymy miłego pobytu!

Po powrocie prosimy o kontakt bezpośrednio po wylądowaniu na lotnisku we Frankfurcie pod numerem telefonu: +496107 - 6969880.

Nasza obsługa czekać będzie na Państwa w następujących miejscach lotniska we Frankfurcie: Terminal 1 Strefa odlotów (na górze), drzwi C7 Terminal 2 Strefa Odlotów/Przylotów, drzwi E9

Galeria

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji