Mein Valet

Parking Lotnisko Frankfurt

Rüsselsheimer Straße 115, 65451 Kelsterbach

PARKLOT > Lotnisko Frankfurt Ren-Men > Parking Mein Valet

już od 471.06zł

Ogólne

Twój parking na lotnisku Frankfurt nad Menem

Mein-Valet-Frankfurt ma do dyspozycji kilkupiętrowy, zadaszony i monitorowany parking oferując możliwie najbardziej komfortowe i najszybsze rozwiązanie dla klientów podróżujących z lotniska we Frankfurcie.

Klient rozpoczyna swoją podróż na lotnisku we Frankfurcie w komfortowych warunkach. Adresy dla systemu nawigacyjnego: Terminal 1, Hugo-Eckener-Ring - poziom odlotów (górny poziom), Terminal 2, Hugo-Eckener-Ring - poziom odlotów. Na 30 minut przed przyjazdem na lotnisko konieczny jest kontakt telefoniczny z parkingiem pod numerem telefonu: 06107 - 9450056 w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu.

DZIEŃ WYLOTU

Po przybyciu klientów na terminal, personel parkingu będzie już czekał. Pracowników Mein Valet można rozpoznać po dobrze widocznej czerwonej odzieży z nadrukiem logo parkingu MEIN VALET! Pracownik parkingu zarejestruje wszelkie uszkodzenia pojazdu i przejdzie z klientami przez resztę procedury usługi. Na koniec klienci otrzymają kopię elektronicznie wygenerowanego protokołu i można spokojnie i beztrosko podróżować!

BEZPIECZNY TRANSFER I ZAPARKOWANIE POJAZDU KLIENTA!

Aby klienci mogli cieszyć się urlopem bez obaw o swój pojazd, parking oferuje najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa pojazdu! Samochód klientów będzie prowadzony wyłącznie przez doświadczonych i kompetentnych pracowników. Ponadto usługa ta jest ubezpieczona przez naszego partnera Allianz do 9 milionów euro na czas transportu i zakwaterowania!

DZIEŃ PRZYLOTU

Zwrot pojazdu odbywa się bezpośrednio na terminalu - najwygodniej jak to możliwe! Natychmiast po wylądowaniu klientów konieczny jest kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +49 06107 - 9450056 Pracownik parkingu przetransportuje samochód klientów z powrotem do wybranego terminalu i przekaże go po sprawdzeniu VALET ID klienta.

Galeria

Opinie

5.0
 • Dojazd
  5.0
 • Standard
  5.0
 • Obsługa
  4.0

Zygmunt

 • Dojazd
 • Obsługa

odbiór na lotnisku oraz oddanie samochodu po przylocie zgodnie z uzgodnionymi zasadami spowodowało pełen komfort dalszego podróżowania.


Czytaj więcej: Opinie o parkingu Mein Valet (1)

Mapa

Zarezerwuj parking

Bezpłatne anulowanie lub zmiana rezerwacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności