Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów
Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Modlin (VIP 2)
, 31.01.2020 11:54:
Pełen profesjonalizm i sympatyczna obsługa .Polecam z czystym sumieniem :).
Parking Okęcie (parkKING)
, 31.01.2020 11:21:
Przy pomocy mapy Google, podane przez firmę współrzędne pozwoliły bezproblemowo dotrzeć na parking. Szybki i sprawny transport na i z lotniska, więc czegóż chcieć więcej. Pozdrawiam
Parking Modlin (Carport)
, 30.01.2020 14:52:
Wszystko sprawnie. Przemiła obsługa. Transfer na i z lotniska w cenie. Na pewno będę wracać w przyszłości. Polecam wszystkim!
Parking Modlin (VIP 2)
, 30.01.2020 13:11:
Parking spełnia swoje zadanie: bezproblemowy dojazd, dużo miejsca na samochód, transfer w ciągu 5 minut od przyjazdu na parking jak i z lotniska, profesjonalna i uprzejma obsługa. Jestem bardzo zadowolony podobnie jak i moja rodzina. Parking godny polecenia. Kolejnym razem też z niego skorzystam.