Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

b

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Pyrzowice (VIP Garaże MEGA Parking)
, 05.03.2021 13:36:
Polecam wszystkim mega garaż dojazd bardzo łatwy, obsługa na wysokim poziomie, żadnych problemów wszystko jak w zegareczku.
Parking Okęcie (Krispit Parking 24)
, 05.03.2021 12:48:
Pełen profesjonalizm! Polecam! Ceny bardzo atrakcyjne :)
Parking Okęcie (Champion)
, 04.03.2021 17:04:
Profesjonalna i miła obsługa parkingu, dowóz i odbiór z lotniska bez zbędnej zwłoki, możliwość zamówienia usługi mycia auta- dobra jakość. Dobra lokalizacja, dojazd bez stania w korkach. Jadąc pierwszy raz, trzeba uważnie patrzeć gdzie wjechać. Wjazd jest oznakowany ale łatwo go przegapić.
Parking Okęcie (Oficjalny Parking Lotniska P2)
, 04.03.2021 15:08:
Do tej pory wybierałem parking z dowozem busem , teraz już tylko parking P2 , idealnie umiejscowiony vis a vis przylotów, bardzo szybko znaleźliśmy się w aucie. Bardzo gorąco polecam.