Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Poznań (Lotniskowy 24h)
, 13.05.2022 14:32:
Super parking blisko lotniska,obsługa szybka i grzeczna, jedyny minus to nawierzchnia parkingu - piaszczysto-trawiasta, samochód bardzo brudny po tygodniowym postoju.
Parking Balice (B1 Parking)
, 13.05.2022 13:18:
Świetna obsługa, minimum formalności. Niska cena parkingu, a dodatkowo transfer na lotnisko. Na pewno skorzystam ponownie. Zdecydowanie polecam!
Parking Okęcie (Champion)
, 13.05.2022 12:47:
Miła obsługa. Zdziwiła mnie ilość zaparkowanych samochodów, było ich bardzo dużo. Szybki dowóz na lotnisko oraz powrót na parking po wyjeździe. Po dokonanej rezerwacji i zakupie miejsca wszystkie informacje bardzo czytelnie przesłali na maila. Faktura wystawiona bez problemu. Polecam
Parking Gdańsk (Maxi Parking)
, 13.05.2022 12:31:
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Będę na pewno korzystać z tego parkingu w przyszłości. Polecam wszystkim