Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Balice (B1 Parking)
5.00/5
, 21.06.2024 13:57:
Jestem bardzo zadowolona. Miła i sprawna obsługa :)
Parking Okęcie (Bloom Parking)
5.00/5
, 21.06.2024 13:32:
Sympatyczny Pan kierowca, czyste nowe wygodne auto - wzorcowa komunikacja w zakresie odwiezienia/przywiezienia na lotnisko
Parking Balice (BaliceLot24)
5.00/5
, 20.06.2024 22:34:
Parking okazał się doskonałym wyborem. Obsługa była uprzejma i pomocna, a cały teren jest dobrze oświetlony i bezpieczny. Dodatkowo, przystępne ceny sprawiają, że na pewno skorzystam z tego parkingu ponownie. Gorąco polecam!
Parking Balice (B1 Parking)
5.00/5
, 20.06.2024 21:34:
Świetny parking, bardzo życzliwi pracownicy. Polecam! 💛