Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
  • Bezpłatna zmiana lub odwołanie do 24h przed przyjazdem
  • Rezerwacja bez karty kredytowej
  • Szybkie porównanie oferty
    ponad 100 parkingów
  • Ponad 800 000 zrealizowanych rezerwacji

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Okęcie (Smart Supreme Parking)
5.00/5
, 18.07.2024 14:15:
Parking bardzo blisko terminala jechalismy jakies 3 minuty a to Wazne bo czasu zawsze przed odlotem jest malo , nowe czyste klimatyzowane busy mila obsluga faktura vat bezproblemowy kontakt auto strzeżone 24h teren parkingu monitorowany ogrodzony polecamy !
Parking Gdańsk (Parkingos)
5.00/5
, 18.07.2024 12:55:
Już drugi raz korzystam z tego parkingu. Bardzo miła obsługa, szybko podjeżdżają na lotnisko po przylocie. Duży plus za utwardzony parking, nawet jak pada nie trzeba brnąć w błocie.
Parking Balice (B1 Parking)
5.00/5
, 18.07.2024 11:40:
Skorzystanie z tego parkingu to była bardzo dobra decyzja. Zapisany w ulubionych!
Parking Balice (Kraków KING)
5.00/5
, 17.07.2024 22:01:
Bardzo miła i szybka obsługa ,nawet w środku nocy odbiór z lotniska trwał 5 minut ,polecam