Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Brandenburg (Dein Stellplatz)
, 23.11.2020 11:14:
Wszystko tak jak powinno byc. Zero problemow. Pelna informacja. Dobry kontakt.
Parking Pyrzowice (U Madzi)
, 23.11.2020 7:05:
Korzystałam z parkingu u Madzi kilkanaście razy i zawsze jest tak samo perfekcyjnie ! Punktualnie, przesympatycznie, nie można chcieć niczego wiecej ! Dziękuje i do zobaczenia w kwietniu ;)
Parking Pyrzowice (Flota)
, 22.11.2020 14:27:
Obsługa bardzo miła, pierwszy raz zdażyło mi się, że Pani czekała na nas na lotnisku a nie my na obsługę po wykonaniu telefonu po wyjściu z lotniska.
Parking Pyrzowice (Big Park)
, 22.11.2020 13:44:
Przemiła i profesjonalna obsługa. Polecam i na pewno skorzystam następnym razem.
`