Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Okęcie (Równoległa 1)
, 13.09.2021 22:48:
Dojazd do parkingu bardzo łatwy, nawigacja doprowadziła nas bez problemu. Od zjazdu z autostrady niecałe 10 min. Transfer na lotnisko od razu na nas czekał. Wszystko bardzo sprawnie. Zostawiłam samochód na 11 dni. Po powrocie od razu jak tylko odebrałam swój bagaż zadzwoniłam po transport, a pan powiedział że będzie za 5 min. Myślałam że potrwa to dłużej a tu proszę. To pan z transportu musiał na mnie jeszcze czekać aż wyjdę z bagażem z lotniska w wyznaczone miejsce. Autko ma nas czekało tam gdzie je zostawiliśmy. Polecam w 100%. Wszyscy z obsługi bardzo uprzejmi.
Parking Modlin (Tani i Bezpieczny)
, 13.09.2021 21:05:
W zasadzie wszystko super. Tylko transfer z lotniska nie do końca jest idealny, zwłaszcza jak przylatują dwa samoloty w tym samym czasie. Ale z obserwacji widać iż wszystkie parkingi mają ten sam problem.
Parking Gdańsk (Mega Park Service)
, 13.09.2021 21:00:
Bardzo dobry parking,szerokie miejsca postojowe,błyskawiczny transfer,najlepsza cena
Parking Modlin (PARKING P24 PREMIUM)
, 13.09.2021 20:52:
Usługa na najwyższym poziomie, na pewno skorzystamy ponownie:)