Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów ParkLot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy ParkLot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w całej Polsce. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Pyrzowice (PERI Parking)
, 26.10.2020 18:07:
super obsługa, doceniam, że po powrocie miły Pan podwiózł mnie prawie pod samo moje auto, a samochód, którym dokonywano transferu był przyjemnie nagrzany. Cenowo również bardzo atrakcyjnie.
Parking Pyrzowice (MEGA Parking)
, 26.10.2020 14:26:
Zrobiłem rezerwację pierwszy raz, bo korzystałem z parkingu u konkurencji, chyba z przyzwyczajenia, a tam cena ×2, ciemności...Tutaj wszystko na najwyższym poziomie. Cieszę się, że znalazłem ten parking.
Parking Pyrzowice (Startuj z Nami)
, 26.10.2020 11:50:
Wszystko bardzo dobrze zorganizowane parking szeroki dużo miejsca transfer na czas polecam
Parking Balice (AnnParkBalice24)
, 26.10.2020 11:48:
Wszystko bez zarzutu. Polecam.