Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
Darmowy transfer na lotnisko
Rezerwacja bez karty kredytowej
Gwarancja najniższej ceny
99% zadowolonych klientów

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Porównaj ceny na 70 parkingach lotniskowych

Sprawdź promocje na parkowanie!

Obniżyliśmy ceny wybranych ofert:

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Modlin (MPark)
, 03.10.2022 12:39:
Najlepszy parking z jakiego korzystałam, obsługa bardzo miła i profesjonalna , pan z parkingu bardzo pomógł w sytuacji kryzysowej.
Parking Modlin (Bastion)
, 01.10.2022 18:39:
Z całego serca polecam, obsługa pierwsza klasa, na transfer z lotniska czekałam maksymalnie 5 minut, samochod cały i zdrowy! Super ! Na pewno wroce :)
Parking Poznań (Oficjalny Parking P5/P6)
, 30.09.2022 14:46:
Polecam, auto nam nie chciało odpalić, obsługa beż kłopotu bez dodatkowych opłat wpuściła taksówkarza, bardzo blisko lotniska,wszystko dobrze zorganizowane. Na prawdę można polecić bez zastrzeżeń.
Parking Balice (Kraków KING)
, 30.09.2022 14:22:
Wszytko okej, miła obsługa, szybki transfer. Blisko lotniska, polecam!!!