Bezpieczne i profesjonalne parkingi lotniskowe

Parkuj taniej i leć - szybko, bezpiecznie i komfortowo

Wyszukaj parking przy lotnisku

Bezpłatna zmiana lub anulowanie rezerwacji
  • Bezpłatna zmiana lub odwołanie do 24h przed przyjazdem
  • Rezerwacja bez karty kredytowej
  • Szybkie porównanie oferty
    ponad 100 parkingów
  • Ponad 800 000 zrealizowanych rezerwacji

Zaufaj wysokim standardom

Utwardzone nawierzchnie, wyznaczone miejsca parkingowe, wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie Państwa na terminal. Do tego bardzo niskie ceny parkowania, nawet 5zł za dobę! Tak wyglądają parkingi dla klientów sieci parkingów Parklot.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Powstaliśmy po to, aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu podróżowanie, czyniąc je wygodniejszym i bezpieczniejszym. W trosce o bezpieczeństwo Waszego samochodu, wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom i dążąc do jeszcze wyższego standardu świadczonych usług, przywozy i dowozy na i z lotniska wykonujemy komfortowymi, klimatyzowanymi busami.

Oszczędzaj czas i pieniądze

System internetowy Parklot pozwala Państwu w kilka chwil zarezerwować miejsce parkingowe na jednym z przylotniskowych parkingów w różnych europejskich krajach. Wystarczy wybrać lokalizację, planowany termin przyjazdu i czas postoju oraz wskazać formę płatności. Korzystając z naszego systemu, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również mają pewność, że miejsce parkingowe będzie na Was czekało, na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Ponad 500 000 zadowolonych klientów

Przeczytaj jak oceniają nas nasi klienci

Parking Gdańsk (Parkingos)
5.00/5
, 12.07.2024 13:55:
Parking naprawdę blisko lotniska. Obsługa parkingu bardzo miła i pomocna. Wszystko Super. Napewno wrócimy na ten parking. Pozdrawiam.
Parking Balice (B1 Parking)
5.00/5
, 12.07.2024 11:20:
Wszystko fajnie i sprawnie, tego czego oczekiwałem. Szybki transfer.
Parking Pyrzowice (MEGA Parking)
5.00/5
, 11.07.2024 15:08:
Super parking ! Korzystamy już 3 rok . Profesjonalne usługi, szybki transfer . Dodatkowo bardzo pomocni pracownicy parkingu. Pomogli mi nawet w odpaleniu samochodu (rozładował się akumulator). Bez problemu udzielili pomocy nawet o 1:30 w nocy . Polecam i będziemy wracać
Parking Balice (B1 Parking)
5.00/5
, 11.07.2024 14:23:
Bardzo miła obsługa, szybki transfer, bezpieczny strzeżony parking. Pan kierowca polecił nam miejsce gdzie można było zjeść obiad po powrocie z wakacji. Polacam i na pewno skorzystam ponownie! Dziękujemy!