Parking Schonefeld - Lotnisko Berlin Schonefeld

7 Tage ab 125.21zł - Buchen Sie online und sparen Sie bis zu 40%!

Sofortige Bestätigung
Kostenloser Flughafentransfer
Weitere Dienstleistungen im Angebot
AXA-Reiseversicherung
Auf der Karte anzeigen

Lotnisko Schonefeld w Berlinie

Jak dojechać na Parking Schonefeld Berlin?

Dojazd na lotnisko od strony Berlina jest dobrze oznaczony i dość szybki.

Po dokonaniu internetowej rezerwacji miejsca parkingowego, PARKLOT wyśle na podany adres e-mail dokładne wskazówki, jak trafić na parking Berlin Schonefeld.

Parkingi przy Schonefeld Berlin

Jeśli planują Państwo podróż ze stolicy Niemiec i chcą dojechać na lotnisko własnym samochodem, warto zawczasu zarezerwować miejsce. Parking lotnisko Schonefeld jest zlokalizowany w niedużej odległości od terminali, a wygodna rezerwacja online pozwoli Państwu nie martwić się, czy będzie gdzie postawić samochód.

Parkingi podlegające pod miasto są często zatłoczone, a opłaty w parkomacie wysokie. Dzięki naszej stronie mogą Państwo zarezerwować miejsce na parking Berlin Schonefeld i spać spokojnie podczas wyjazdu na wakacje – Państwa samochód będzie pod dobrą opieką: na monitorowanym 24h na dobę parkingu!

Tani i bezpieczny parking Schonefeld Berlin

Dzięki systemowi monitoringu, możemy zapewnić, że Państwa pojazd będzie bezpieczny. Parking lotnisko Schonefeld firmy PARKLOT zapewnia konkurencyjne ceny przy najwyższej jakości świadczonych usług. Nasza obsługa chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji zarówno dotyczących opłat, jak i warunków dotyczących świadczonych usług. Sam parking jest utwardzony oraz wyrównany (na równi z Państwem szanujemy stan techniczny Państwa pojazdu).

Dodatkowo, zapewniamy darmowy transfer z parking Berlin Schonefeld pod terminal lotniczy – podróżowanie nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że przez Internet zarezerwują Państwo miejsce parkingowe na parklot.pl, dotrą do nas, aby zostawić samochód pod najlepszą możliwą opieką na czas wyjazdu, a resztą zajmiemy się my – bezpiecznie dostarczymy Państwa na lotnisko.

Już nie ma potrzeby dojeżdżania na lotnisko kosztowną taksówką czy niewygodną komunikacją miejską. Teraz dojadą Państwo komfortowo własnym autem, nie martwiąc się ogromnym kosztem taksówki lub logistyką w przypadku podróży na lotnisko pociągiem z bagażami.

Dojazd na Schonefeld Berlin

Dojazd do lotniska od Berlina jest dobrze oznaczony. Posiadacze nawigacji samochodowej lub telefonu z nawigacją, mogą wpisać w wyszukiwarkę dokładny adres obiektu: Mittelstraße / Am Seegraben / B96a, 12521 Berlin.

Najszybsza droga dojazdowa z centrum Berlina prowadzi przez A100 oraz A113, a sama trasa (bez korków) zajmuje nie więcej niż 30 minut, choć trzeba wziąć pod uwagę, że w godzinach szczytu dojazd może potrwać dłużej – dlatego warto, aby wzięli Państwo pod uwagę również porę dnia, planując podróż.

Jak dokonać rezerwacji parkingu Schonefeld Berlin?

Aby zapewnić Państwu komfort i wygodę, maksymalnie uprościliśmy cały proces rezerwacji miejsca parkingowego. Dzięki temu, zostanie Państwu więcej czasu na zaplanowanie idealnych wakacji czy wizyty u rodziny lub… pakowanie walizek.

Po wybraniu daty przyjazdu oraz odjazdu z parkingu (wraz z godzinami – ma to znaczenie pod kątem planowanego transferu na lotnisko, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort oraz jak najkrótszy czas oczekiwania na transport), zostaną Państwo przekierowani na następną stronę, gdzie dopełnimy formalności: poprosimy o Państwa dane, takie jak nazwisko czy adres e-mail oraz numer telefonu.

Dodatkowo, poprosimy o wypełnienie danych podróży, które pozwolą nam zapewnić sprawny i komfortowy transfer z parkingu na lotnisko (liczba podróżnych ma znaczenie zarówno w ilości miejsc siedzących w aucie, jak i ilości miejsca, które jest niezbędne do przewiezienia bagażu). Po wypełnieniu tych podstawowych informacji, w ciągu kilku chwil otrzymają Państwo mailowo potwierdzenie dokonania rezerwacji wraz z dokładnymi wskazówkami najszybszego dojazdu na nasz parking.

Co bardzo istotne, dla Państwa komfortu, w sytuacji odwołania wyjazdu lub podjęcia decyzji o innej formie transportu czy też pozostawieniu pojazdu na innym parkingu, istnieje możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji. Po rezerwacji online, można także zapłacić gotówką na miejscu.

Zapraszamy do planowania podróży razem z nami!

Wir haben 1 Angebote von Parkplätzen am Flughafen Flughafen Berlin-Schönefeld, vom 125.21 bis 125.21 .

Die Kunden bewerten unsere Parkplätze an diesem Flughafen mit 4.9.

Die Kunden, die Ihre Parkplätze durch PARKLOT reserviert haben, bewerten die Flughafenparkplätze Flughafen Berlin-Schönefeld an 4.9 / 5 Aufgrund 39 Bewertungen.

2 Personen buchen jetzt gerade einen Parkplatz am Flughafen Berlin-Schönefeld.